Wygraj zaproszenie do kina na film Kumple z dżungli

📅 wtorek 21.11.2017 do sobota 25.11.2017
bezpłatnie
Kumple z dżungli konkurs wygraj zaproszenia

1 grudnia na ekrany polskich kin wejdzie przygodowa animacja „Kumple z dżungli”. Maurycy wygląda jak pingwin… ale drzemie w nim tygrys! Został wychowany przez tygrysicę i jest mistrzem karate. Wraz ze swoimi Kumplami stara się zaprowadzić w dżungli porządek i sprawiedliwość, tak, jak wcześniej robiła to jego mama. Jednak demoniczny koala Igor, wraz ze swoimi najemnymi pawianami, planuje zniszczyć dżunglę… Kumple z dżungli spieszą na ratunek!

UWAGA!

Na Czytelników Miasta Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się już 27 listopada o godzinie 18:30 w Kinotece.

Jeśli chcielibyście otrzymać zaproszenie, piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl, w tytule maila Kumple z dżungli, w treści imię i nazwisko oraz zdanie uzasadnienia, dlaczego chcielibyście zobaczyć akurat ten film.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej  25 listopada. Powodzenia!

Obejrzyj zwiastun filmu Kumple z dżungli: