Wydarzenia dla rodzin w Klubie Jędruś. Klub rodziców i bal karnawałowy

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
📅 piątek 09.02.2018 do sobota 10.02.2018
1 zł od osoby dorosłej
Wydarzenia dla rodzin w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Klub rodziców i bal karnawałowy

Zapowiedzi wydarzeń dla rodzin:

9.02. GODZ. 17.00, KLUB RODZICÓW: KRĄG MAM: MAMA WYSTARCZAJĄCO DOBRA

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Cykliczne spotkania dla Mam: przestrzeń do rozmowy, dzielenia się problemami i radami. Prowadzenie: Kamilla Szczyrek – psycholog, trener umiejętności osobistych, doradca zawodowy i instruktor pracy z ciałem. W wolnym czasie, którego ma niewiele uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i oglądać filmy. Mama dwójki urwisków.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

10.02. GODZ. 11.30-13.30, KLUB RODZICÓW: PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA – BAL KARNAWAŁOWY

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Zapraszamy na szaloną zabawę karnawałową dla dzieciaków w każdym wieku. Zapraszamy rycerzy i rycerki, księżniczki i królewiczów, piratki i piratów, wróżki i czarodziejów i wszystkie inne bajkowe postaci. Będziemy bawić się i tańczyć, poznamy tańce ze wszystkich krańców świata. Prowadzenie: Ania Cyganik

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

13.02. GODZ. 20.30-21.30, KLUB RODZICÓW: FITNESS DLA MAM PO PORODZIE

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Cykl zajęć skierowany do matek po porodzie i mam dzieci do 2 lat. Zajęcia odbywać się będą w godzinach wieczornych, aby młode mamy mogły znaleźć czas tylko dla siebie. Z przeprowadzonej diagnozy Klubu Rodziców wynikło zapotrzebowanie młodych mam na organizację zajęć fitness i zajęć tanecznych dla tej grupy odbiorców. Zajęcia fitness prowadzone będą przez Annę Kochniarczyk – doświadczonego instruktora a jednocześnie uczestniczkę zajęć Klubu Rodziców, która sama jest młodą mamą.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

14.02. GODZ. 16.00-17.00, WOLNE BRYKANIE

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Wolna zabawa jest kluczowa w rozwoju dzieci. Podczas zabawy dzieci poznają świat, uczą się współpracować z rówieśnikami, poznają granice swoje i innych. Jest to też czas na zabawę nie tylko w gronie rówieśników, ale z dziećmi w różnym wieku. Dlatego też Klub Jędruś udostępnia salę na swobodne brykanie dla dzieci w wieku 0-10 lat.

Wstęp wolny.

14.02. GODZ. 17.00-18.30, KLUB RODZICÓW: KINO NA PODUCHACH – BYŁ SOBIE PIES

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Posiadanie zwierzęcia jest marzeniem wielu maluchów. Celem filmu jest ukazanie, że pies to nie zabawka a posiadanie go wymaga od właściciela pracy i poświęcenia, bo pies to najlepszy przyjaciel człowieka. A prawdziwa i szczera przyjaźń niesie ze sobą ogromną wartość.