Wiosłowanie dla WOŚP

Galeria Malta Poznań, ul. Maltańska 1
📅 niedziela 15.01.2017
25. Finał WOŚP 2017
Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2017r. w 4 miastach: Gdańsk, Poznań, Toruń i Warszawa wystartuje 8 edycja Wiosłowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ergometrach wioślarskich. Impreza pod Patronatem Honorowym Prezydentów wszystkich 4 miast będzie połączona z próbą ustanowienia rekordu Polski w największej ilości osób, które tym razem w ciągu 10h przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów.

Nie zabraknie gwiazd!

Termin: 15 stycznia 2017 roku (niedziela); godz. 9.00-19.00
Miejsce: Galeria Malta Poznań, ul. Maltańska 1
Park Handlowy Matarnia w Gdańsku, ul. Złota Karczma 26
Centrum Handlowe Blue City w Warszawie, ul. Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe Atrium Copernicus w Toruniu, ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
Organizator: Maciej Młodzik, Izabela Dylewska, Kacper Czarnota,
Partnerzy: Urząd Miasta Poznania, Urząd Miasta Gdańska, Urząd Miasta Warszawy, Urząd Miasta Torunia, MOSiR Gdańsk, MDK Ochota w Warszawie, WOŚP, Sztab nr 4223 przy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Osiedle Młodych” w Poznaniu, Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, Polski Związek Wioślarski, Warszawskie Towarzystwo Warszawskie, UKS 55 Szpaki, AZS UMK w Toruniu

Nie zabraknie gwiazd. Swój udział potwierdzili medaliści olimpijscy: Natalia Madaj, Joanna Hentka (Leszczyńska), Michał Jeliński, Tomasz Kucharski, Szymon Ziółkowski, Izabela Dylewska, Aneta Konieczna, Marek Łbik, Grzegorz Nowak, Władysław Zieliński, Adam Tomasiak, Dariusz Goździak, Iwona Marcinkiewicz, Łukasz Pawłowski, Kajetan Broniewski.
W imprezie wezmą również udział inni olimpijczycy i medaliści Mistrzostw Świata: Piotr Myszka, Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Sławomir Kruszkowski, Kacper Majchrzak, Elżbieta Urbańczyk, Iwona Kowalewska, Michał Słoma, Michał Zaleski (Prezydent Miasta Torunia), Jacek Jaśkowiak (Prezydent Miasta Poznania), posłowie na Sejm: Arkadiusz Myrcha, Tomasz Lenz, Joanna Scheuring Wielgus.
Punktem kulminacyjnym będzie sztafeta gwiazd (godz.14.00) w której wystartują obecni i byli medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, politycy oraz przedstawiciele Urzędów Miast.
Każdy kto odwiedzi w tym dniu jedną z 4 Galerii Handlowych będzie miał możliwość spróbowania sił
w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma wyjątkowy CERTYFIKAT! Przez cały dzień odbywać się będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.
Podczas zeszłorocznej akcji, która odbyła się w 3 miastach Polski: Poznaniu, Gdańsku i Warszawie ponad 900 osób przewiosłowało dystans 451 km. Udało nam się również ustanowić nowy Rekord Polski w maksymalnej ilości osób, które wiosłowały na dystansie 500 metrów na jednym ergometrze
w ciągu 12 godzin.
Które miasto wygra w tym roku? Czy tym razem padnie nowy rekord?
Przekonamy się 15 stycznia 2017 r.!
Dołącz do nas! Ty też możesz zostać rekordzistą Polski!!!

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online