Widowisko żeglarskie dla dzieci Pływać każdy może!

Klub Studio, ul. Budryka 4
📅 piątek 23.02.2018
Widowisko żeglarskie dla dzieci Pływać każdy może!

Fundacja HALS w trakcie ferii zimowych w Krakowie zaprasza na widowisko żeglarskie dla dzieci „Pływać każdy może!”

scenariusz i prowadzenie: zespół Klang

23 lutego (piątek) 2018, godz 11.00

Widowiska zespołu Klang to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek, napisane specjalnie dla dzieci zawierające elementy ruchowe, grupowe tańce. Konkursy dotyczące tematu koncertu i pojęć związanych z historią, geografią, ekologią a także żeglarstwem, w formie zagadek i quizów.

Koncerty zespołu Klang są muzyczną namiastką prawdziwej żeglarskiej przygody jaką można przeżyć w czasie rejsu morskiego. Dynamiczne, pełne humoru piosenki, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością  doskonale zachęcą do czynnego udziału w koncercie zarówno małą, jak i już dorosłą publiczność!

miejsce: Klub Studio, ul. Budryka 4 (miasteczko studenckie AGH między ul. Reymonta, a ul. Czarnowiejską)

czas trwania: ok. 1,5 h

cena biletu: 20,00 zł

Zniżka terminowa 5% przy zakupie biletów do 15 stycznia 2018