Weekendowe Poranki w Multikinie: Agi Bagi – kolejne premierowe odcinki

🗺
📅 sobota 24.09.2016 do niedziela 25.09.2016
agi-bagi poranek multikino poranki

Dla wszystkich, którzy już poznali mieszkańców planetki Agi Bagi, będzie to nie lada gratka –premierowe odcinki „Agi Bagi“ tylko w Multikinie! Jeśli jeszcze nie poznaliście Bodzia, Zibiego i Gadziny – zapraszamy na weekendowe spotkania już od 10 września o godz. 10:30.

Agi Bagi“ to topowy polski serial animowany skierowany do przedszkolaków, przetłumaczony na 10 języków i emitowany w 50 krajach. Światowa premiera pierwszego sezonu serialu (13 odcinków) odbyła się 1 kwietnia 2015 r. Nowe premierowe odcinki pochodzą z drugiego sezonu (13 odcinków), producent Badi Badi realizuje już trzeci sezon (26 odcinków).

W ramach Poranków o godz. 10:30 we wrześniowe weekendy zaprezentujemy widzom trzy odcinki drugiej serii oraz piosenkę (łączny czas trwania 35 min.): Chwasty, Zawody w surfowaniu na liściach, Nauka śpiewu, Twinkle Twinkle Little Star on the Agi

Opis serialu:

Serial „Agi Bagi“ opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

Wrześniowe Poranki o 10:30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilety w cenie 12,00 zł / 13,50 zł / 15,00 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Poranki” i oferta dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Multikino Bydgoszcz; Multikino Czechowice-Dziedzice ; Multikino Elbląg Ogrody; Multikino Gdańsk; Multikino Gdynia; Multikino Jaworzno; Multikino Katowice; Multikino Kielce; Multikino Koszalin; Multikino Kraków; Multikino Lublin ; Multikino Olsztyn; Multikino Poznań 51; Multikino Poznań Malta; Multikino Poznań Stary Browar; Multikino Radom; Multikino Rumia; Multikino Rybnik ; Multikino Rzeszów ; Multikino Słupsk; Multikino Sopot; Multikino Szczecin ; Multikino Tychy; Multikino Warszawa Targówek; Multikino Warszawa Ursynów; Multikino Warszawa Wola; Multikino Warszawa Złote Tarasy; Multikino Włocławek; Multikino Wrocław Arkady; Multikino Wrocław Pasaż; Multikino Zabrze; Multikino Zgorzelec; Silver Screen Łódź;