Weekendowe atrakcje w Galerii Bronowice

📅 sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016
Wstęp bezpłatny
Mini Turniej Gier Planszowych w Galerii Bronowice
Najbliższy weekend w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem dobrej zabawy.   Najmłodsi, w ramach Kina Malucha, wspólnie z Krecikiem wyruszą w podróż pełną przygód. Na miłośników planszówek natomiast czekać będzie Mini Turniej Gier Planszowych.

Kolejne spotkanie z cyklu Kino Malucha będzie okazją do obejrzenia kultowej bajki, której tytułowym bohaterem jest Krecik. Zabawne perypetie tego przemiłego zwierzaczka od lat bawią i śmieszą najmłodszych. Dzieci obejrzą w sobotę, 3 grudnia, w Galerii Bronowice następujące odcinki: „Krecik i budzik” oraz „Jak Krecik uratował orła”. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Równie atrakcyjnie zapowiada się Mini Turniej Gier Planszowych!

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników planszówek na jesienno-zimową edycję Mini Turniejów Gier Planszowych, organizowanych przez sklep z grami Joker. Można będzie zagrać m.in. w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne, strategiczne czy ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Nad przebiegiem całej rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Najbliższy turniej odbędzie się 3 i 4 grudnia w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker. Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny!

Mini Turnieje Gier Planszowych w Galerii Bronowice odbywać się będą w okresie od 8 października do 18 grudnia co dwa tygodnie!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!