Weekend pełen atrakcji w Galerii Bronowice

📅 sobota 17.12.2016 do niedziela 18.12.2016
Wstęp bezpłatny
Atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice
Spotkanie ze Świętym Mikołajem, zdobienie pierników, warsztaty plastyczne połączone z projekcją filmów, świąteczne przedstawienie teatralne, a także turnieje planszówkowe – wszystkie te atrakcje czekać będą  na najmłodszych w najbliższy weekend w Galerii Bronowice. Zabawie towarzyszyć będzie żywy Bałwanek.

Weekend pełen atrakcji rozpoczną w sobotę, 17 grudnia, bezpłatne warsztaty plastyczne, połączone z projekcją filmów. Warsztaty Zaciszne to propozycja dla wszystkich dzieci odwiedzających Galerię Bronowice. Spotkaniu towarzyszyć będzie motto „Nic nie jest tym, czym się wydaje” – prowadzący spróbują pokazać, jak różnorodny i interesujący jest otaczający nas świat. Warsztaty Zaciszne odbędą się w Kinie Mikro na poziomie +1. Organizatorzy na godz. 10.00 zapraszają maluchy w wieku 5-6 lat, na godz. 11.30 natomiast – nieco starsze dzieci w wieku 7-9 lat.

Wejście na warsztaty jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Równie interesująco zapowiada się Bajkowa Niedziela!

W niedzielne popołudnie, 18 grudnia, w godzinach od 15.00 do 18.00,  najmłodsi będą mogli odwiedzić wyjątkową Strefę Mikołajkową, w której pojawi się długo wyczekiwany gość z mroźnej Laponii – Św. Mikołaj! Nie zabraknie świątecznych zajęć kreatywnych, a także warsztatów zdobienia pierników. Zabawie towarzyszyć będzie żywy Bałwanek.

W ramach Bajkowej Niedzieli odbędzie się również spektakl dla dzieci. Najmłodsi obejrzą przedstawienie teatralne pt. „Zimowe igraszki ze Świętym Mikołajem”. To opowieść o małej Zosi i zwierzętach leśnych poszukujących Świętego Mikołaja. Po długich poszukiwaniach wyjątkowy gość w końcu się pojawia. Dzieci przywitają go przygotowaną na tę okazję piosenką. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, w godz. 14.00 oraz 18.00. Wstęp jest bezpłatny!

To nie koniec weekendowych atrakcji!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników planszówek na ostatni w tym roku Mini Turniej Gier Planszowych, organizowany przez sklep z grami Joker. Można będzie zagrać m.in. w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne, strategiczne czy ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Nad przebiegiem całej rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Turniej odbędzie się 17 i 18 grudnia w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker. Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!