Warsztaty Mama Wie w Poznaniu!

SHERATON, ul. Bukowska 3/9
📅 niedziela 26.11.2017
mama wie poznań

Trwa kolejna, już 10. edycja spotkań dla kobiet w ciąży MAMA WIE! Do tej pory odbyło się ponad 100 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział ponad 12 tys. osób!

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, jest znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski – specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Swoją wiedzą w wybranych miastach dzielą się również położne, doradcy laktacyjni czy ratownicy medyczni. Ich porady są bezcenne, szczególnie na początku wielkiej przygody, jaką jest macierzyństwo. Na każdego z uczestników czeka torba z małym upominkiem.

Spotkanie w Poznaniu odbędzie się 26 listopada w godz. 10:30-13:30, w hotelu SHERATON, ul. Bukowska 3/9.

Link do nabycia biletów: https://355580-27.evenea.pl/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Szczegóły dotyczące projektu na www.mama-wie.pl oraz na www.facebook.com/warsztatymamawie.