Warsztaty Mama Wie!

różne lokalizacje
📅 sobota 18.11.2017 do niedziela 26.11.2017
Warsztaty Mama Wie!

Jesienią br. odbędzie się kolejna, już 10. edycja spotkań dla kobiet w ciąży MAMA WIE! Do tej pory odbyło się ponad 100 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział ponad 12 tys. osób!

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski – specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Partnerami akcji są m. in.: Chicco, Cybex, Anex, Polski Bank Komórek Macierzystych.

Na każdego z uczestników będzie czekała torba z małym upominkiem.

W październiku i listopadzie 2017 roku MAMA WIE odwiedzi następujące miasta: Kraków (1.10), Katowice (1.10), Łódź (2.10), Olsztyn (6.10), Gdańsk (7.10), Toruń (8.10), Radom (27.10), Lublin (28.10), Warszawa (29.10), Wrocław (18.11), Łódź (19.11), Poznań (26.11).

Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia zgłoszenia na www.mama-wie.pl.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców