Warsztaty dla dzieci w Krakowie

Data wydarzenia: sobota 18.06.2011

Warsztat dla dzieci inspirowany “Dziwnym ogrodem” Józefa Mehoffera.
Prowadzenie: Anna Zajda i Weronika Torba.

18 czerwca 2011 (sobota)
godz. 14.00

Prosimy o dokonanie rezerwacji:
12 370 81 84
akwiatkowska@muzeum.krakow.pl

Bilet promocyjny – bilet wstępu na zajęcia: 50 % zniżki (7,50 zł) 

Zapisz się na newsletter !


Adres:

ul. Krupnicza 26
Kraków


Kontakt:

012/ 421-11-43, 012/ 37 08 180
mnkmehoffer@wp.pl
http://www.muzeum.krakow.pl/Dom-Mehoffera.74.0.html

sobota
21.03
2015
Wydarzenia |

Kolorowy warsztat w 1 Dzień Wiosny!

W najbliższą sobotę, pierwszego dnia wiosny serdecznie zapraszam dzieci w wieku około 5-8 lat na “kolorowe” warsztaty plastyczne do Domu Józefa Mehoffera. Warsztaty odbędą się w ramach cyklicznej imprezy pod hasłem Imieniny Józefa.

Więcej
niedziela
03.02
2013
Wydarzenia |

Konik Muzealny w Domu Józefa Mehoffera

W najbliższą niedzielę, 3 lutego, w Domu Józefa Mehoffera (ul. Krupnicza 26), odbędzie się spotkanie dla rodziców z dziećmi, w cyklu “Konik Muzealny”.

Więcej
niedziela
13.01
2013
Wydarzenia |

Świat mrozem malowany

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, o godz. 10.00, w Domu Józefa Mehoffera odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci pt. “Świat mrozem malowany”.

Więcej
sob-nie
06.10-07.10
2012
Wydarzenia |

Powitanie jesieni w Domu Józefa Mehoffera

W najbliższy weekend 6 i 7 października, w Domu i Ogrodzie Józefa Mehoffera odbędzie się powitanie jesieni. Przez cały weekend w oddziale MNK będzie czynna wystawa motyli ze zbiorów Muzeum Motyli Arthropoda w Bochni.

Więcej
niedziela
02.09
2012
Wydarzenia |

Zostań projektantem ogrodu!

Jak wygląda projekt ogrodu? Co powinieneś wiedzieć, zanim stworzysz swój własny projekt? Dlaczego jednych roślin nie można sadzić obok drugich? I jak wygląda ogród zaprojektowany po francusku? Czy pomnik może być częścią projektu ogrodowego? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na zajęcia, na których dowiesz się, jakich zasad przestrzegać, aby stworzyć ogród niczym prawdziwe dzieło sztuki.

Więcej
niedziela
19.08
2012
Wydarzenia |

Wiszące ogrody – warsztaty

Jak wyglądały słynne ogrody Semiramidy w Babilonie? Kto je zaprojektował? Dlaczego uważa się je za jeden z cudów świata? Na te i inne pytania odpowiemy podczas zajęć, na których nauczymy się robić girlandy kwiatowe, które dekoracyjnie zawieszone w pokojach uczynią z naszych domów prawdziwy starożytny Babilon.

Więcej
niedziela
29.07
2012
Wydarzenia |

Pokaz mody młodych projektantów

Kto z nas nie chce dziś wyglądać modnie? Jak tworzyć stroje, by dobrze się w nich czuć? Czy ubiór ma znaczenie? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi wśród eksponatów, dzieł oraz w Ogrodzie. Zaprojektujemy kreację naszych marzeń, wykonamy najdrobniejsze dodatki i wcielimy się w role postaci zamieszkujących w zakamarkach Domu Mehoffera. Pokaz mody młodych projektantów odbędzie się w Ogrodzie, w którym stworzymy klimat radosnej zabawy.

Więcej
niedziela
15.07
2012
Wydarzenia |

Plener młodych artystów

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci, które chcą na chwilę wczuć się w rolę prawdziwego artysty. Poznamy, kim jest artysta, jak tworzy swoje dzieła, skąd czerpie inspiracje oraz jak wygląda jego warsztat. Usiądziemy w ogrodzie wyposażeni w paletę, farby, pędzle, sztalugi, ołówki. Wykonamy dzieła, których temat odkryjemy podczas zwiedzania Muzeum. Powstała galeria prac zostanie sfotografowana i za zgodą uczestników zamieszczona na stronie Muzeum.

Więcej