Wakacje we Włoszech

Marche, Włochy
📅 środa 29.03.2017 do środa 12.04.2017
Wakacje we Włoszech
Marche to jeden z piękniejszych regionów Włoch, położony nad Adriatykiem, na południowy wschód od San Marino. My zapraszamy Was do malowniczej Numany z cudownymi zatoczkami, szerokimi plażami, wspaniale wkomponowanej w krajobraz Parco del Conero.

Podczas pobytu w Marche warto zobaczyć katedrę w Ankonie, wspaniałe średniowieczne miasteczko Castelfidardo, historyczne centrum kurortu Fano, Loreto – miejsce kultu religijnego oraz perłę renesansu, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO – Urbino.

Pełne uroku urwiste zbocza i skaliste klify, z ukrytymi pomiędzy nimi zatoczkami można podziwiać m.in. w Portonovo i w Sirolo.

Miejsce wydarzenia: Włochy – Marche

Data wydarzenia: 26.08.2017 – 02.09.2017

ADAMO ED EVA RESORT – 599 EUR / apartament 2-4 osobowy

Recepcja * lobby * basen z leżakami i parasolami * basen dla dzieci * tenis * tenis stołowy * piłkarzyki * pokój zabaw dla dzieci * klub dla dzieci.
Cena za 7 noclegów bez wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy na wakacje do Marche!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515