Wakacje we Włoszech

Sardynia
📅 piątek 07.04.2017 do piątek 28.04.2017
Wakacje we Włoszech
Sardynia jest drugą co do wielkości wyspą włoską. Jej stolicą jest Cagliari, a do największych miast należą: Sassari, Nuoro, Oristano czy Olbia. Sardynia jest niepowtarzalna, a to za sprawą wspaniałych plaż i zatoczek ze skalnymi urwiskami, jak również dzięki pięknemu, krystalicznie czystemu morzu i łagodnemu klimatowi. Obok wymienionych walorów warto również wymienić fantastyczną roślinność, która zamienia wyspę w prawdziwy raj.

Jednym z piękniejszych miejsc na wyspie jest Olbia Tempio. Tutaj drobny żółty piasek miesza się z kamieniami i skałami, które wpadają do turkusowego morza. Sassari położone jest w północno zachodniej części Sardynii i należy do największych miast wyspy. W mieście na uwagę zasługuje przede wszystkim uniwersytet z 1562 roku, romański kościół Santa Maria di Betlem czy Santa Donata z XIII wieku. Warto również odwiedzić barokową katedrę oraz muzeum i galerię malarstwa.

Turyści kochający podwodne wyprawy z całą pewnością będą czuli satysfakcję, mogąc podziwiać bogaty świat podwodny, rafy koralowe oraz wielobarwne ryby. Amatorzy górskich wędrówek również pokochają Sardynię, ze względu na jej górzysty krajobraz.

Serdecznie zapraszamy na Sardynię!

Miejsce wydarzenia: Włochy – Sardynia

Data wydarzenia: 24.06.2017 – 01.07.2017

Hotel BAIA ARANZOS****693 EUR / osobę dorosłą

2 dzieci do 11,9 lat gratis * 7 noclegów z wyżywieniem – śniadania w formie bufetu, lunch w formie bufetu, kolacja w formie bufetu, napoje do lunchu i kolacji * basen * tenis * minigolf * plac zabaw dla dzieci * klub dla dzieci 5-8 lat * junior klub dla dzieci 8-12 lat * Karta Klubowa (1 parasol i 2 leżaki na pokój – dostępne na plaży) * 350 m od plaży * parking.

Kompleks CALA LUAS RESORT****502 EUR / osobę dorosłą

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

1 dziecko do 11,9 lat gratis * 7 noclegów z wyżywieniem –  śniadania w formie bufetu, lunch w formie bufetu, kolacja w formie bufetu, napoje do lunchu i kolacji: woda i lokalne wino * pokój zabaw dla dzieci * mini klub dla dzieci 4-12 lat * basen * tenis * tenis stołowy * aerobik * wodny aerobik * tańce * stretching * siatkówka plażowa * serwis plażowy od 3 rzędu (1 parasol i 2 leżaki na pokój) * 200 m od plaży * parking.

Uwaga: ceny podane za osobę z wyżywieniem za 7 noclegów.

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515