Wakacje w Toskanii

Toskania, Włochy
📅 wtorek 07.03.2017 do wtorek 21.03.2017
Wakacje w Toskanii
Toskania – region malowniczych winnic, zapierających dech w piersiach zabytków, światowej sławy muzeów.
Uroki Toskanii doceniają pisarze i malarze, turyści tłumnie zwiedzają niesamowitą Florencję, Sienę, San Gimignano, a amatorzy lokalnych potraw delektują się smakami włoskiej kuchni.

Tak w skrócie można opisać jeden z najurokliwszych regionów na świecie.

Gwarantujemy, że tydzień spędzony w Toskanii na długo pozostanie w Waszej pamięci.

W przerwie na plażowanie i kąpiele w morzu warto zwiedzić cudowną, przepełnioną duchem renesansu Florencję, odwiedzić Bolgherię, do której prowadzi najsłynniejsza w Toskanii aleja obsadzona stuletnimi cyprysami. Zapraszamy do  urokliwej Lukki z cechami typowymi dla toskańskiego miasteczka i równie uroczego Montepulciano, do Pizy z najbardziej rozpoznawalnym symbolem Włoch, czyli Krzywą Wieżą. W swoich planach nie sposób pominąć San Gimignano z wąskimi uliczkami i historycznymi kamienicami, Volterrę z romatycznymi zaułkami oraz jedno z najpiękniejszych miast Toskanii – Sienę.

W podróży nie może zabraknąć także niepowtarzalnych Terme di Saturnia i regionu Chianti z pagórkami porośniętymi winnicami i gajami oliwnymi, tak charakterystycznego dla Toskanii.

Miejsce wydarzenia: Włochy – Toskania

Data wydarzenia: 24.06.2017 – 01.07.2017

CAMPING VILLAGE BAIA AZZURRA CLUB*** – 899 EUR / bungalow 2-4 osobowy “Easy”
150 m od plaży * recepcja * restauracja * bar * dwa baseny z leżakami i parasolami * basen dla dzieci * plac zabaw dla dzieci.

REZYDENCJA BORGO VALMARINA** – 565 EUR / apartament 2-4 osobowy
500 m od plaży * recepcja * basen z leżakami i parasolami.

VILLAGGIO MARE SI**** – 745 EUR / apartament 2-4 osobowy
450 m od plaży * recepcja * restauracja * bar * kawiarnia * ogród * basen * tenis stołowy * przechowalnia rowerów.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

VILLA LA CAVALIERA – 625 EUR / apartament 2-4 osobowy
50 m od plaży * recepcja * basen z leżakami i parasolami * przechowalnia rowerów.
Cena za 7 noclegów bez wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy na wakacje do Toskanii!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515