Wakacje w Chorwacji – Istria

Chorwacja – Istria - Rabac
📅 wtorek 01.08.2017 do niedziela 20.08.2017
Chorwacja – Istria - Rabac
Labin / Rabac jest najbliżej położonym regionem w stosunku do Riwiery Opatijskiej – ze swym charakterystycznym krajobrazem. Tutaj również krajobraz wyróżnia te miejscowości względem pozostałych miast Istrii. Zielone wzgórza w niektórych miejscach schodzą bezpośrednio do morza, co dodaje dramatyzmu panoramie.

Labin natomiast jest mekką artystów, gdzie tworzą i prezentują swoje dzieła. Labin leży około 40 km od Puli i 60 km od Rijeki, do dzisiaj zachowały się w nim średniowieczne fortyfikacje z renesansowymi basztami i 17-wieczna wieża kościelna – najwyższy punkt z którego można podziwiać Rabac i zatokę Kwarnerską.

Rabac kiedyś był małą wioską rybacką, dzisiaj rozrósł się do potężnego centrum turystycznego. Może poszczycić się pięknymi plażami, niezliczonymi restauracjami i barami, w których serwowane są potrawy kuchni śródziemnomorskiej. Ponadto także w Rabacu można aktywnie spędzać wolny czas: jeżdżąc na rowerze, grając w minigolfa, tenis, pływając w morzu i basenie czy nurkując. Podobnie jak w innych miejscowościach Istrii w Rabacu organizowane są wycieczki statkiem: wycieczka na Wyspę Cres, wycieczka do Wenecji, Safari Delfinów.

HOTEL HEDERA*** – RABAC

Data wydarzenia: 29.07.2017-12.08.2017

1 134 EUR / rodzina 2 dorosłe + 1 dziecko do 6,99 lat / tydzień / wyżywienie HB Plus
1 417 EUR / rodzina 2 dorosłe + 1 dziecko do 6,99 lat + 1 dziecko do 11,99 lat / tydzień / wyżywienie HB Plus

Zawarte w cenie: zakwaterowanie w pokoju 2-4 osobowym z balkonem od strony morza, wyżywienie HB Plus (śniadania i obiadokolacje + napoje do obiadokolacji), WIFI, korzystanie z basenu, opłata klimatyczna.

Dodatkowe opłaty:
Ubezpieczenie KL, NNW –  11 EUR / osobę / 8 dni * opłata na Fundusz Gwarancyjny – 2,50 EUR / osobę/ pobyt.

Największe atuty Hotelu Hedera:
mini klub dla dzieci w wieku 6-12 lat * codzienne animacje dla dzieci i dorosłych *  4 baseny ze słodką wodą z brodzikami dla dzieci * plaża kamienista, żwirowa – odpowiednia dla dzieci, oddalona o 150m * napoje do obiadokolacji: jeden napój (woda mineralna, wino 0,25 l, piwo 0,2 l lub sok 0,2 l). Ponadto kawa lub herbata (16.00-17.00) oraz przekąski z małym napojem dla dzieci w wieku 6-12 lat w mini klubie (w terminach 29.04-30.09).

HOTEL ALLEGRO*** – RABAC

Data wydarzenia: 26.08.2017-02.09.17

1 498 EUR / rodzina 2 dorosłe + 1 dziecko do 13,99 lat / tydzień / wyżywienie FB Plus

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Zawarte w cenie: zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym od strony morza, wyżywienie FB Plus (śniadania, obiady, kolacje + napoje do posiłków), WIFI, korzystanie z basenu, opłata klimatyczna.

Dodatkowe opłaty:

Największe atuty Hotelu Allegro:
100m do plaży * 700m od centrum Rabaca * basen z morską wodą z brodzikiem * program animacyjny * mini klub MARO dla dzieci od 4 do 12 lat * plac zabaw * napoje do posiłków: lokalne czerwone i białe wino, piwo, woda mineralna, napoje bezalkoholowe z automatu.

Serdecznie zapraszamy na wakacje na Istrię!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.

Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515