Wakacje w Chorwacji

Chorwacja – Dalmacja Południowa
📅 sobota 01.07.2017 do sobota 08.07.2017
Wakacje w Chorwacji
Dalmacja południowa to w odczuciu wielu turystów najbardziej urokliwy region Chorwacji.
Na jej obszarze znajdziemy m.in. Półwysep Peljesač, który słynie nie tylko z produkcji wyjątkowego sera owczego ale przede wszystkim z wyjątkowej klasy win. Pod koniec sezonu letniego na półwyspie można podziwiać obfite winogrona, mandarynki i cytryny – pełne niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Najpopularniejszą wyspą regionu jest zdecydowanie Korćula. Miasto o tej samej nazwie określane jest również „Małym Dubrovnikiem”, co zawdzięcza zachowanym z okresu średniowiecza zabytkom. Korćula ma niepowtarzalny klimat, pełen spokoju i wakacyjnej radości.

Podczas pobytu w Dalmacji Południowej nie sposób pominąć Dubrownik, zwany “Perłą Adriatyku”. W Dubrowniku zachowało się wiele cennych zabytków. W Starym mieście można spędzić cały dzień podziwiając wspaniałe budowle, ale i tak w dalszym ciągu pozostaje niedosyt. Całość Starego Miasta otaczają mury obronne (ok. 2 km) z 20 bastionami i basztami, jego jądro stanowią wąskie, romantyczne uliczki i główna ulica Stradun, oraz zabytkowe kościoły.

Miejsce wydarzenia: Chorwacja – Dalmacja Południowa

Data wydarzenia: 01.07.2017 – 08.07.2017

KEMPING PERNA**** – OREBIĆ

460 EUR / domek Anya 4-6 os. / tydzień w terminie 17.06-24.06.17
649 EUR / domek Anya 4-6 os. / tydzień w terminie 24.06-01.07.17

Zawarte w cenie: zakwaterowanie, sprzątanie końcowe, prąd, woda, pościel, ręczniki, parking.

Dodatkowe opłaty:
Kaucja zwrotna – 100 EUR / domek * opłata klimatyczna – 1 EUR / osobę / dzień * opłata meldunkowa – 4 EUR / osobę * ubezpieczenie KL, NNW – 1,40 EUR / osobę / dzień * opłata na Fundusz Gwarancyjny – 2,50 EUR / osobę.

Największe atuty Kempingu Perna:
Bezpośrednio przy plaży * 4 km od centrum Orebića * plac zabaw dla dzieci * bezpłatny Internet * świetne miejsce dla windsurfingowców * idealne miejsce dla amatorów górskich wycieczek * 20 minut promem na Wyspę Korćula * około 100 km do Dubrownika * około 160 km do Mostaru.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Serdecznie zapraszamy na wakacje do Dalmacji Południowej!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.

Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515