Wakacje w Austrii

Karyntia, Austria
📅 czwartek 06.04.2017 do czwartek 27.04.2017
Wakacje w Austrii
Lato nieodłącznie kojarzy nam się z morzem i wylegiwaniem się na plaży. Zachęcamy jednak rodziny z dziećmi do kilku dni wypoczynku w bajecznych Alpach!

Jednym z ciekawszych regionów, który chcemy zaprezentować jest austriacka Karyntia.

Znana przede wszystkim dzięki trzytysięcznym szczytom, krystalicznie czystym jeziorom oraz kąpieliskom termalnym. Jest to jedyny region górski, w którym temperatura wody sięga 28 stopni i jest tak krystaliczna, że nadaje się do picia. Jest tutaj 1,270 czystych jezior, 8,000 km przeźroczystych rzek, 2 parki narodowe: „Wysokie Taury” i „Nockberge”, 35 rezerwatów przyrody oraz Grossglockner – najwyższy szczyt Austrii.

Podczas pobytu w Karyntii, w cenie zakwaterowania goście mają zawartą Kartę Karyncką, a to gwarantuje im bezpłatne korzytanie z szeregu atrakcji. Ale o tym poniżej:)

Miejsce wydarzenia: Karyntia, Austria

Data wydarzenia: 21.05 – 25.05.17

Miejsce wydarzenia: Mallnitz

HOTEL ALBER**** – MALLNITZ

Data wydarzenia: 21.05 – 01.07.17 & 27.08 – 15.10.17

Cena: 392 EUR / rodzinę 2+2 / 4 noclegi

Data wydarzenia: 01.07 – 27.08.17

Cena: 428 EUR / rodzinę 2+2 / 4 noclegi

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Zawarte w cenie: 4 noclegi dla rodziny 2+2 (2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 11 lat) * drink powitalny * wyżywienie (śniadania w formie bufetu, 4 daniowa obiadokolacja do wyboru z menu, bufet sałatkowy, codziennie kawa i ciasto po południu) * wędrówka z przewodnikiem * nordic walking z instruktorem * wypożyczenie sprzętu do wędrówek * korzystanie z Wellness (sauna, sauna ziołowa, łaźnia parowa, Whirpool) * fitness * Karta Karyncka * ubezpieczenie KL, NNW * opłata na Fundusz Gwarancyjny * parking.

Uwaga: dodatkowo w sezonie (lipiec / sierpień) w cenie zawarta również opieka dla dzieci powyżej 3 lat (8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku).

Najciekawsze atrakcje dostępne gratis dla gości Hotelu Alber:
– Wieża obserwacyjna Pyramidenkogel w Keutschach,
– Wąwóz Groppensteinschlucht,
– Wąwóz Raggaschlucht,
– Wąwóz Tscheppaschlucht,
– Jaskinie Obir,
– Zoo i Parki zwierząt
– baseny i naturalne kąpieliska,
– wysokogórskie drogi panoramiczne,
– 39 muezów,
– Parki przygód,
– kolejki górskie,
– rejsy statkiem.

Serdecznie zapraszamy na wakacje do Karyntii!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515