Wakacje już za 100 dni! Gdzie wybrać się na urlop z rodziną? Sprawdź nasz przewodnik!

Data wydarzenia: środa 15.03.2017 do środa 29.03.2017

 Poznaj nasze sprawdzone propozycje na udane wakacje w rozsądnej cenie.

Do wakacji pozostały jeszcze 3 miesiące- to idealny czas, by zastanowić się gdzie chcesz je spędzić i zarezerwować pobyt. W tym momencie masz jeszcze dość szeroki wybór miejsc i dostępność terminów.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji idealnych dla rodzin z dziećmi. Wszystkie oferty dotyczą pierwszego tygodnia wakacji. Najważniejszym kryterium dla nas jest: położenie nad morzem, baseny i inne atrakcje wodne, animacje dla dzieci, place zabaw i boiska sportowe. I jedno z ważniejszych kryteriów: rozsądna cena. Podane kwoty dotyczą terminu 24 czerwca – 1 lipca i obejmują wynajem całego zakwaterowania do Twojej dyspozycji (max. 4 osoby dorosłe + 2 dzieci). Wszystkie ośrodki są wysoko oceniane przez gości. Biuro podróży Vacansoleil, w którym zarezerwujecie poniższe oferty, jest na rynku polskim od 15 lat, a na rynku europejskim już od ponad 45, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo i pewność.

Włochy / Riwiera Adriatycka / Barricata ****

Nowoczesny kemping z basenami, zjeżdżalnią wodną i wyjątkowo bogatym programem animacji. Do tego położony przy piaszczystej plaży.

Cena za tydzień: 1098 zł / namiot Navajo

 

Chorwacja / Dalmacja / Belvedere****

Niedaleko słynnego miasta Trogir znajduje się kemping Belvedere, a na jego ternie mnóstwo atrakcji, między innymi basen z widokiem na morze.

Cena za tydzień: 1578 zł / namiot Navajo

 

Francja / Langwedocja-Roussillon / Camping Les Mediterranees Beach Garden*****

To jeden z najbardziej luksusowych kempingów w Europie – oprócz fajnych basenów ze zjeżdżalniami kemping oferuje bezpośredni dostęp do szerokiej, piaszczystej plaży.

Cena za tydzień: 2331 zł / domek Tahiti