wakacje 2011

Data wydarzenia: wtorek 14.06.2011

5 bezpłatnych wejściówek dla czytelników Miasta Dzieci na 2 dzień wakacyjnego cyklu Podróże z
wyobraźnią w Badecie oraz specjalny rabat 12% na kolejne dni zajeć dla 5 osób.

5 pierwszych osób, które zgłoszą się do Badetu na hasło: Miasto Dzieci otrzyma bezpłatne wejściówki.
Na zgłoszenia czekamy tylko przez tydzień, do 15 czerwca, prosimy o podanie 
imienia i nazwiska dziecka, tel. oraz adresu mailowego.
 
Drugi dzień zajęć to:
28.VI wtorek  Himalaje
Poznamy najwyższe góry świata i kraj zagubiony wśród szczytów. Poszukamy 
śladów Yeti.
Zapisz się na newsletter !


Księgarnia dziecięca Badet.pl

Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca Badet zaprasza do swojej siedziby na Wilanowie. Na 180 m kw. mieszczą się: znakomicie zaopatrzona księgarnia dziecięca (zawsze mamy w niej nowości i nieśmiertelną klasykę), dwie przestronne sale zajęciowo-urodzinowe oraz …

Więcej

Adres:

ul. St. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - WilanówKontakt:

22 499-37-17, 22 258 46 47
badet@badet.pl
http://www.badet.pl

niedziela
30.04
2017
Wydarzenia |

Spotkanie z sowami

Zapraszamy do badeta wilanów na sowie warsztaty. Spotkanie poprowadzą pasjonaci „nocnych łowców”, dzielący się wiedzą o tych pięknych i tajemniczych stworzeniach. 

Więcej
niedziela
30.04
2017
Wydarzenia |

Warsztaty dla detektywów

Zapraszamy do badeta wilanów dzieci na wspólne odkrywanie warszawskich tajemnic. Czemu zaradni warszawiacy woleli kupować sukno na Grzybowie, nie na Tamce? Jak skończył król, który lubił grywać w piłkę nożną? Skąd w wilanowskim kościele wzięła się… kość mamuta?

Więcej
sobota
29.04
2017
Wydarzenia |

Magia wieku pary. Sesja rpg w klimatach Wolsunga

Na dobry początek długiego majowego weekendu zapraszamy do księgarni badet wilanów na steampunkową sesję gry fabularnej nawiązującej do świata wolsunga – alternatywnej rzeczywistości zbliżonej do realiów xix wieku, ale z dodatkiem magii, parowych golemów i potężnych, żelaznych smoków!

Więcej
sobota
08.04
2017
Wydarzenia |

Zielone warsztaty wielkanocne

Kluboksięgarnia Badet zaprasza do wspólnego zdobienia jajek i tworzenia świątecznych ozdób. Wykonamy panienki o zielonych fryzurach z rzeżuchy, zielone jaja dinozaura i palemki w wiosennych barwach.

Więcej
sobota
08.04
2017
Wydarzenia |

Ewa Nowak i problemy nastolatek

Kluboksięgarnia Badet Wilanów zaprasza nastolatki na spotkanie z Ewą Nowak, pedagogiem terapeutką, autorką książek dla dzieci i młodzieży. Przedmiotem naszego zainteresowania będzie „Sekretnik”, książka będąca przeglądem typowych problemów współczesnych nastolatek oraz najskuteczniejszych metod radzenia sobie z nimi. Nasz gość wskaże sposoby na porozumienie z rodzicami, podejmowanie decyzji, przeproszenie bliskiej osoby i błyskawiczną poprawę wyglądu.

Więcej
niedziela
26.03
2017
Wydarzenia |

Szalona historia komputerów

26 marca, w niedzielę o godz. 11 gościem Badeta Wilanów będzie Marcin Kozioł, autor książki „Docent pięć procent i szalona historia komputerów”. Pisarz, jako ekspert w dziedzinie mediów elektronicznych, przybliży nam dzieje komputerów, Internetu i gier.

Więcej
niedziela
19.03
2017
Wydarzenia |

Emilia Dziubak z premierą ” Tyczki w Krainie Szczęścia” w Badecie

Zapraszamy do księgarni dziecięcej Badet Wilanów na premierę nowej książki Martina Widmarka „Tyczka w Krainie Szczęścia” z nastrojowymi ilustracjami fenomenalnej Emilii Dziubak. Posłuchamy fragmentów książki, puścimy wodze wyobraźni, tworząc własne malarskie krainy szczęścia, a potem poprosimy ilustratorkę o fantastyczne, rysunkowe autografy.

Więcej
śr-pt
22.02-24.02
2017
Wydarzenia |

Ferie zimowe w Badecie Wilanów

Od 13 do 24 lutego, czyli przez całe ferie szkolne od poniedziałku do piątku w księgarni dziecięcej Badet Wilanów zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczno-literackie w godz. 10-16. 10 wolnych od szkoły dni spędzimy odkrywając tajemnice dawnych cywilizacji. Poznamy kulturę i zwyczaje Sumerów, Minojczyków, dawnych Egipcjan, Greków, Celtów i Azteków, zajrzymy do Biskupina i nad Żółtą Rzekę.

Więcej
niedziela
05.02
2017
Wydarzenia |

Dlaczego mydło myje – warsztaty eksperymentalne

Zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na kolejne eksperymenty naukowe. „Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję”, ale dlaczego? Opowiemy dzieciom o brudzie i wyjaśnimy, czemu mydło myje, a proszek pierze. Uczestnicy warsztatu wykonają samodzielnie kilka eksperymentów o niezwykłych nazwach: “zwariowane mleko, “magiczny palec” i “płonąca piana”. Każde dziecko wykona musującą kulę do kąpieli, która umili kąpiel w domu.

Więcej
niedziela
29.01
2017
Wydarzenia |

Idol – spotkanie z ilustratorką Justyną Styszyńską

zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na spotkanie z Justyną Styszyńską, autorką interaktywnej książki „Idol” z Widnokręgu, przybliżającej dokonania polskiej uczonej. Dowiemy się, jakie badania prowadziła Maria Skłodowska-Curie, i jakich odkryć dokonała. Zaprojektujemy laboratorium naukowe i zaprosimy dzieci do wspólnego eksperymentowania.

Więcej
niedziela
11.12
2016
Wydarzenia |

Zimowe poczytajki – Boże Narodzenie w Bullerbyn

Zapraszamy na zimową edycję Poczytajek. Na zajęciach spotkamy się z bohaterami książki ,,Boże Narodzenie w Bullerbyn” i razem z nimi zabawimy się w świąteczną ciuciubabkę, a potem ozdobimy bombki i poznamy szwedzkie zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem.

Więcej