wakacje 2011

Data wydarzenia: wtorek 14.06.2011 do niedziela 10.07.2011

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia teatralne prowadzone przez znanego aktora Leszka Zdunia.
Spotkania, podczas których skupimy się na świecie dziecięcej wyobraźni, która ciągle nas zaskakuje, fascynuje i zadziwia.

Jest ona żywym źródłem energii i pomysłów, które niejednokrotnie wprawiają nas w osłupienie. Naszym celem jest stworzenie dobrych, komfortowych warunków, w których dziecko będzie nie tylko dobrze się czuło, ale przede wszystkim będzie mogło wyrażać swoje emocje i opowiadać swój niepowtarzalny świat. Dlatego proponowane zajęcia będą formą zabawy w teatr. Nie będzie tzw. „wtłaczania” na siłę w teatralne role. Dużo więcej można osiągnąć korzystając z naturalnych predyspozycji i wrażliwości, a także angażując dzieci we wszystko, co związane z teatrem.
 
Od zabawy w naśladowanie zwierząt, roślin, poprzez wspólne tworzenie scenariusza, pracę nad powtarzalnością scenicznych zachowań, aż do wielkiego finału, jakim jest przedstawienie. Interesuje nas świat dzieci, ich wyobraźnia i problemy, o których chcą rozmawiać. Zamieniamy pragnienia w fantazję!
Spotkania zakończy krótka forma teatralna.
 
Dla kogo: dzieci 4-6 lat bądź 7-9lat
Cena: 135zł/tydzień

Liczba miejsc ograniczona – prosimy o rezerwację (telefoniczną lub internetową) i dokonanie wpłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 złotych/tydzień. W przypadku dokonania rezerwacji do 30 VI 2011 przyznawana jest zniżka w wysokości 10% ceny podstawowej. 

4 – 22.07 godziny popołudniowe

Stacja Dzieci

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci to miejsce spotkań rodziców, dzieci i wszystkich im bliskich.

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy, odpoczynku i edukacji. Naszą misją jest inspirowanie rodziców do aktywnego bycia z dziećmi i stworzenie …

Więcej

Adres:

Patriotów 303
04-767 Warszawa


Kontakt:

22 615 43 95
stacjadzieci@stacjadzieci.pl
http://www.stacjadzieci.pl