UWAGA! Warsaw Comic Con rusza już 19 MAJA w 6 miastach! Nie, to nie jest żart!

Data wydarzenia: piątek 19.05.2017

Wraz z Multikino Polska, HBO oraz FOX przygotowaliśmy dla Was mega niespodziankę – Nocny Maraton Serialowy!

Maraton odbędzie się już 19 maja, w SZEŚCIU Multikinach JEDNOCZEŚNIE, w różnych miastach: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu!

Wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu lub zaporszenia na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go na stronie imprezy, a możesz spędzić fantastyczny wieczór i noc oglądając „Grę o Tron”. „Legion” lub „Outcast” na wielkim ekranie.

Nocny Maraton Serialowy to idealna okazja, by poznać nowych, fascynujących ludzi – bo przecież, choć dzieli nas wiele, łączy nas wspólna pasja.

Oprócz pokazów serialowych przewidujemy dodatkowe atrakcje!

W Złotych Tarasach nasz maraton odwiedzi sam Sylwester Wardęga, który przebierze się za White Walkera. Prawdopodobnie w holu kina stanie też oryginalny tron z “Gry o tron”.

A oto projekcje, jakie dla Was przygotowaliśmy:

I sala: serial HBO „Gra o Tron”, 6 sezon

II sala: w zależności od miasta – seriale FOX: „Legion” lub „Outcast” .

START: 22:00

Szczegóły i rejestracja biletów na warsawcomiccon.pl

Nocny Maraton Serialowy w Multikinie!

Już 19 maja, w sześciu kinach, w pięciu miastach Polski, odbędzie się Nocny Maraton Serialowy! Tylko tej nocy fani serialu HBO „Gra o tron” będą mieli możliwość obejrzenia całego 6 sezonu na wielkim kinowym ekranie. Oprócz tego szykujemy dla uczestników maratonu wspaniałe atrakcje i niespodzianki! Warunkiem, który upoważnia do wejścia na seans, jest posiadanie biletu lub zaproszenia na Pierwszy Warsaw Comic Con, zarejestrowanego wcześniej na stronie wydarzenia.

Na Nocny Maraton Serialowy z „Grą o Tron” zapraszamy do: Warszawa (CH Złote Tarasy, Multikino Ursynów), Kraków (Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128), Katowice (Galeria Katowicka), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Multikino 51).

Ale to nie wszystko – w każdym z wymienionych kin, oprócz „Gry o Tron” (HBO), w drugiej sali odbędzie się maraton wybranego serialu FOX – „Legion” lub „Outcast.Bilety na Warsaw Comic Con kupicie tutaj

Formularz rejestracji biletu