Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie

Data wydarzenia: sobota 28.09.2013

W najbliższą sobotę, czyli 28 września, w naszym Teatrze odbędzie się – podobnie jak w całym województwie – 4. edycja Metropolitalnej Nocy Teatrów. Tego szczególnego dnia, a właściwie wieczoru zapraszamy do Teatru Dzieci Zagłębia na spektakl dla dzieci, pokaz technik animacji lalek (tuż po spektaklu) i zwiedzanie teatralnych kulis (o godz. 18.00 i 18.30).

 

Program Metropolitalnej Nocy Teatrów 2013 w Teatrze Dzieci Zagłębia

Dla młodzieży przygotowaliśmy ofertę specjalną: warsztaty aktorskie „Zmierz się z mroczną grą" (godz. 19.00-22.00), inspirowane spektaklem „Mroczna gra albo historie dla chłopców" prowadzone przez reżysera spektaklu Henryka Adamka, dyrektora TDZ Dariusza Wiktorowicza oraz aktorów występujących w spektaklu. Na warsztaty wstęp bezpłatny dla widzów spektaklu „Mroczna gra…" z dnia 27 września za okazaniem biletu. Zachęcamy zatem do udziału zarówno w spektaklu jak i warsztatach!

4. METRPOPOLITALNA NOC TEATRÓW
28 września sobota

godz. 16.00 – spektakl dla dzieci „Kot w butach"

godz. 17.30 – pokaz technik animacyjnych (duża scena)

godz. 18.00 i 18.30 – Zwiedzanie pracowni teatralnych, lekcja teatralna (zbiórka na głównym foyer przy kasie)

godz. 19.00-22.00 – „Zmierz się z Mroczną grą" (duża scena) – warsztaty aktorskie dla młodzieży i dorosłych inspirowane spektaklem „Mroczna gra albo historie dla chłopców" prowadzone przez reżysera spektaklu Henryka Adamka, dyrektora TDZ Dariusza Wiktorowicza oraz aktorów występujących w spektaklu. Na warsztaty wstęp bezpłatny dla widzów spektaklu „Mroczna gra…" z dnia 27 września za okazaniem biletu.

 

 

Zapisz się na newsletter !


Teatr Dzieci Zagłębia

Mimo, że nasz teatr w swym bajkowym i baśniowym repertuarze większość propozycji kieruje do widzów najmłodszych, i choć postrzegany jest jako teatr tylko dla dzieci, jest sztuką dla wszystkich. Posiada bowiem w swoim  programie propozycje dla …

Więcej

Adres:

ul. Teatralna 4
42-500 Będzin


Kontakt:

(032) 267-36-25, 267-36-68
sekretariat@teatr.bedzin.pl
http://www.teatr.bedzin.pl

pon-wt
09.01-10.01
2017
Wydarzenia |

Niebieski kot, Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie

Familijny spektakl o umiejętności kochania. Gregory Lancaster – obrzydliwie bogaty biznesmen bez serca – dostaje od losu kolejną szansę by odmienić swoje serce. Za sprawą tajemniczego mężczyzny w jego ekskluzywnej willi pojawia się rasowy niebieski Kot, który ma za zadanie rozbudzić w nim na nowo ludzkie odruchy.   Na początku, Gregory myśli tylko o tym, […]

Więcej
środa
12.10
2016
Wydarzenia |

Miłek-Opiłek czyli o jednym takim, co zjadł słońce, Będzin

Już 24 września zapraszamy wszystkie dzieci na pierwszą w tym sezonie premierę spektaklu pt. “Miłek-Opiłek”. Spektakl jest drugim wagonikiem Teatralnej Lokomotywy Dormana. Porusza temat sięgania po alkohol lub inne substancje psychoaktywne; mówi o braku odwagi i o pragnieniu zdobycia akceptacji otoczenia poprzez używanie środków zmieniających percepcję, ale także o zmaganiu się trudnymi sytuacjami bez używek […]

Więcej
sobota
18.06
2016
Wydarzenia |

Trójka na głowie – premiera w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie

Już 18 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na ostatnią w tym sezonie premierę spektaklu pt. “Trójka na głowie”. Czy w naszej, znanej nam na co dzień rzeczywistości, cały świat może stanąć na głowie? Odpowiedź jest oczywista – nie może! Ale w naszej sztuce wszystko toczy się na opak. godz. 16.00 – POKAZ PREMIEROWY godz. 17.30 – […]

Więcej
wtorek
24.05
2016
Wydarzenia |

Najdzielniejszy z rycerzy, Teatr Dzieci Zagłębia

Pewnego dnia Strach na Wróble dowiaduje się od świerszcza, że jest gdzieś na świecie król makowy o niesłychanej sile. Rezygnuje z dotychczasowego życia i wyrusza w podróż, w której spotykają go przygody, jakich nie zaznałby pozostając na swym polu.

Więcej
sobota
21.05
2016
Wydarzenia |

Hopla! Jesień, zima, wiosna! Teatr Dzieci Zagłębia

Głównym bohaterem spektaklu jest sympatyczny dzieciak, właściwie niemowlak, o imieniu No-No. Przeżywa on swoje przygody i pierwsze spotkania z dziwami natury na tle zmieniających się pór roku, ilustrowanych piękną muzyką Antonio Vivaldiego.

Więcej
poniedziałek
28.11
2016
Wydarzenia |

Zwierzęta Doktora Dolittle – Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie

Bardzo dawno temu żył pewien doktor, który bardzo lubił zwierzęta. Miał złotą rybkę w stawie, w spiżarni nocowały króliki, białe myszki rezydowały w fortepianie, wiewiórka w bieliźniarce, jeż w piwnicy. Z doktorem przyjaźniły się także: kurczaki, gołębie, dwie owieczki, kaczka, pies, świnka, papuga, sowa i wiele innych stworzeń.

Więcej
poniedziałek
25.05
2015
Wydarzenia |

Bajka-Zjajka w Teatrze Dzieci Zagłębia

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie zaprasza w ramach Baby Sceny na spektakl “Bajka-Zjajka”. Jest to propozycja dla najmłodszych widzów. Spektakl tłumaczony na język migowy.

Więcej