Targi Gift Show Poland

Warszawskie Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c.
📅 piątek 05.05.2017 do niedziela 28.05.2017
Gift Show Poland targi zabawek
Miejsce wydarzenia: Warszawskie Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c.

Data wydarzenia: piątek 26.05.2017 – niedziela 28.05.2017

Weekend stanowi znakomitą okazję do spędzenia czasu z najbliższymi. Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, zabierz je na III edycję targów Gift Show Poland. W tym roku organizatorzy przygotowali dla dzieci i dorosłych wiele atrakcji takich jak: warsztaty kreatywne, Wyspa Zabawek czy pokazy.

Rozwijaj kreatywność dziecka podczas warsztatów

Warsztaty towarzyszą targom od początku istnienia, przyciągając za każdym razem liczną grupę miłośników tworzenia małych dzieł sztuki – w poprzednich edycjach udział w nich wzięło blisko 500 osób. Jeśli Twoje dziecko lubi wykonywać prace plastyczne, to warsztaty kreatywne sprawią, że na pewno będzie w swoim żywiole. Podczas zajęć dziecko będzie mogło poznać m.in. tajniki scrapbookingu i decoupage’u, tworzenia zabawek oraz ich dekoracji. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy tylko zarejestrować się na wybrane zajęcia poprzez wysłanie wiadomości email na adres: info@giftshow.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin tj. dzień, godzinę i temat warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dziś. Program warsztatów i pokazów kreatywnych dostępny jest na stronie: http://www.giftshow.pl.

Zabierz dziecko do świata zabawek

W tym roku na małych miłośników szaleństw czeka także Wyspa Zabawek – sektor, w którym zostaną zaprezentowane różnego rodzaju zabawki, m.in. lalki, klocki, samochody, pluszaki, gry logiczne, wideo, komputerowe konsole, a także urządzenia elektroniczne, np. zdalnie sterowane samochody oraz drony. W nowym sektorze pojawią się również artykuły dla dzieci, takie jak: wózki, odzież, meble i produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci, co z pewnością ucieszy rodziców. Obecność w nowym sektorze potwierdziło już blisko 8 firm z Azji, ale nie tylko.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Przybliż dziecku kulturę Chin

W trakcie wydarzenia odbędą się także pokazy z Niematerialnego Dziedzictwa Narodowego Chin, podczas których dzieci będą miały okazję poznać kulturę dalekiego wschodu. W ramach spotkania odbędzie się 15 pokazów z różnych dziedzin. Dzieci zobaczą jak powstają dzieła sztuki wykonywane różnymi technikami, m.in. wycinane z papieru czy ręcznie plecione. Mali widzowie będą mieli także możliwość zabrania do domu wykonanych przez artystów prac.

Na odwiedzających targi Gift Show Poland czeka jeszcze wiele innych atrakcji. Jesteś ciekaw jakich? Przyjdź i zobacz sam.