Tajemnice gdańskich uliczek. Wśród zawodowców – Główne miasto – spacer dla rodzin

Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ, Gdańsk
📅 sobota 25.03.2017
gdanskie_miniatury_zagadki_fot-larysasalamacha
Naszą wędrówkę rozpoczniemy od ulicy Bogusławskiego, gdzie m.in. poznamy historię Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Następnie udamy się na Targ Węglowy i będziemy podziwiać architekturę Teatru Wybrzeże, dawniej ze względu na swój kształt nazywanego młynkiem do kawy, później ze względu na dużą ilość okien – akwarium. Odwiedzimy również ulice: Kaletniczą, Piwną oraz Pończoszników.

Rodziny i grupy nieformalne

25 marca: „Tajemnice gdańskich uliczek – W śród zawodowców – Główne Miasto” gra miejska-spacer dla rodzin i grup nieformalnych

Godziny: 11.00, 12.30, 14.00

MIEJSCE SPOTKANIA:

godz.11.00, 14.00 – Gdańsk, ul. Bogusławskiego 1

godz.12.30 – Gdańsk, ul. Pończoszników 8

Czy i jak motywować dzieci

Informacje: miniatury@ikm.gda.pl

KATEGORIA WIEKOWA: najmłodsi uczestnicy/czki powinni mieć minimum 11 lat

CZAS TRWANIA: około 1,5 godziny

KOSZT: bezpłatne

Organizatorzy informują, że zapewniają oprowadzanie. Nie zwalnia to Państwa z obowiązku zapewnienia osobom nieletnim opieki zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa. Na spacer nie mogą zapisywać się osoby niepełnoletnie bez opieki.

Spacer w trakcie jego przebiegu będzie fotografowany i filmowany. Relacja ze spaceru ukaże się na portalu iBedeker