Szalone wtorki z Mistrzem Zen

Miejsce wydarzenia: FunEscape, ul. Powsińska 64a/ 4 piętro

Data wydarzenia: wtorek 25.07.2017

Wstęp: 120 zł za całą grupę

Co to jest Escape Room?
To nowoczesna forma rozrywki, przeznaczona dla osób w każdym wieku, mająca na celu rozwijanie umiejętności pracy w grupie, logicznego myślenia, kojarzenia faktów oraz działania pod presją czasu. Macie 60 minut aby rozwiązując szereg zagadek wydostać się z jednego z tematycznych pokoi!

W każdy wtorek, tylko dla Naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne wydarzenie. Wstęp do pokoju “Mistrz Zen” w promocyjnej cenie 120 zł za całą grupę (maksymalnie 6 osób). Jednak to nie wszystko! Wasze pociechy będą mogły bawić się w pokoju w towarzystwie animatora-samuraja, który będzie czuwał nad ich bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą. Wszystko to sprawi, że dzieciaki poczują prawdziwy klimat kraju kwitnącej wiśni oraz poznają tajemnicę starego Mistrza.

Aby zarezerwować termin, zapraszamy na stronę www.funescape.pl, w polu “nr vouchera” wpisujemy “MiastoDzieci.pl”!

Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu +48 508 528 528 lub mailowo biuro@funescape.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia

FunEscape

FUNESCAPE – największe i najbardziej zaawansowane technicznie centrum Escape Room w Europie – zaprasza do zabawy zarówno dorosłych jak i dzieci! Tego typu zabawa rozwija umiejętności pracy w grupie oraz pomaga w praktycznym zastosowaniu wiedzy, …

Więcej

Adres:

FunEscape
ul. Powsińska 64a/ 4 piętro
02-903 Warszawa


Kontakt:

505 528 528
biuro@funescape.pl
http://www.funescape.plZOBACZ TAKŻE:zagadki