Super Spark Gwiezdna misja – zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

📅 piątek 25.08.2017 do niedziela 27.08.2017
Super Spark gwiezdna misja zaproszenia do kina
Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

A już 30 sierpnia (środa) zapraszamy Czytelników Miasta Dzieci na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się o godzinie 18:30 w warszawskiej Kinotece.

Mamy dla Was  30 dwuosobowych zaproszeń na film. Jeśli chcielibyście je otrzymać, piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl, w tytule maila Super Spark Gwiezdna misja, w treści imię i nazwisko oraz zdanie uzasadnienia, dlaczego chcielibyście zobaczyć akurat ten film.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej  28 sierpnia. Powodzenia!

Zobaczcie zwiastun filmu Super Spark Gwiezdna misja: