Strefa Zabawy – warsztaty dla dzieci w CK Zamek

Bawialnia. CK Zamek
📅 sobota 15.10.2016
warsztaty dla dzieci
Zapraszamy na jesienną Strefę Zabawy w Zamku. Przed nami kolejne warsztaty i zajęcia ruchowe dla najmłodszych. Październik będzie bardzo aktywny, do zobaczenia.

MOJE MIASTO, MÓJ DOM / prowadzenie: Blanka Rylewicz, Joanna Kobryńska
15.10. g.11-11.45 Bawialnia / bilety: 10 zł

Warsztaty literacko-artystyczne wokół książki „Miasteczko Mamoko”.
Kamienice, bloki, wille, pałace, rezydencje, chatki, mają rożne kolory i kształty. Mieszkańcy dbają o to, aby prezentowały się jak najlepiej. Na warsztatach poznamy różne budynki i różnych ich mieszkańców. Czy w tym nowoczesnym domu mieszka szanowany biznesmen? A któż to może mieszkać w tej pięknej leśniczówce? Podczas warsztatów zobaczymy, jak duży wpływ na charakter domu ma charakter jego mieszkańca. A jak to sprawdzimy? Stworzymy własne niepowtarzalne budynki! W czasie zajęć dzieci pozostają pod opieką prowadzących.