spotkanie z psim psychologiem dla dzieci od 4 lat

Data wydarzenia: czwartek 16.06.2011

Zapraszamy na warsztaty dzieci, które chcą mieć psa albo go niedawno dostały lub po prostu ich rodzice chcialiby aby nigdy nie zostały pogryzione przez psa na podwórku.

Jak  oswoić lęk przed psem i sprawić by spotkanie z psem było miłym wspomnieniem? W dzisiejszych czasach nie ma takiego miejsca gdzie nie spotykamy psów. Psy towarzyszą nam wszędzie – na spacerach, w komunikacji miejskiej na zakupach. Nasze dzieci z racji małych rozmiarów mogą być często narażone na pogryzienia, podrapania bądź przewrócenie przez psa. Większość takich ataków da się uniknąć gdy nauczymy dziecko właściwego zachowania się z psami. Na warsztatach przedstawimy sposób myślenia psa. Dlaczego biegające i krzyczące dziecko dla psa jest takim samym strasznym potworem jak dla dziecka wieszak w ciemności? Dlaczego patrzenie psu w oczy może zamienić go w dziką bestię? Czy dzieci mogą uciec przed psem? Dlaczego nawet najgrzeczniejszy pies czasem staje się urwisem? Dlaczego nie wolno krzywdzić psów i co czują pisy? Właśnie na takie pytania znajdziecie opowiedzi podczas godzinnego spotkania z psim psychologiem w Kalimbie!
Dobre zachowanie w obecności psa – to klucz do wspaniałych relacji!
Symulacja zachowań przy spokojnym łagodnym psie to cenna nauka pod kontrolą !
Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska wraz ze swoją asystentką 7 letnią suczką rasy beagle o imieniu Kendi.
http://www.psiachata.pl
Na zajęcia wchodzimy bez żadnego picia i jedzenia, pies ma bardzo dobry węch więc każdy baton wyczuje ! Komórki wyłączamy na czas całego spotkania. Rodzice są w sali z dziećmi ale siedzą z tyłu i obserwują, a dzieci uczestniczą w zajęciach. Będzie czas kiedy rodzice będą mogli zadawać pytania.
Warsztaty dla dzieci od 4 lat
koszt (dziecko + rodzic): 25zł
Obowiązują zapisy: mailto:kofifi@kalimba.pl
lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica. 
 
16 Czerwca CZWARTEK godz. 18:30 – 20:00
"Jak bezpiecznie przywitać się z psem" – spotkanie z psim psychologiem dla dzieci od 4 lat

KOFIFI - miejsce dla małych i dużych

To nieprawda, że mając małe dziecko nie można wybrać się do kawiarni. Można. Do naszej.

W KOFIFI jest miejsce i dla rodziców i dla dzieci, dlatego że chcemy pokazać jak  światy maluchów i dorosłych mogą mieć …

Więcej

Adres:

KOFIFI
ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa


Kontakt:

(22) 839 75 60 ; kom. 501 183 953
kofifi@kofifi.waw.pl lub kofifi@kofifi.net
http://www.kofifi.waw.pl