spotkanie z psim psychologiem dla dzieci do 4 lat oraz przyszłych rodziców

Data wydarzenia: niedziela 26.06.2011

Narodziny dziecka to niewątpliwie ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Maleństwo jest jeszcze większym zaskoczeniem dla psa. Pies, który do tej pory był w centrum zainteresowania spada na ostatni plan.

26 Czerwca NIEDZIELA godz. 10:00 – 11:30
"Maluszek w świecie psów" – spotkanie z psim psychologiem dla dzieci do 4 lat oraz przyszłych rodziców
 
Dawniej miał właścicieli tylko dla siebie. Możemy to porównać z sytuacja gdy w domu rodzi się nowe dziecko i to starsze zaczyna myśleć, ze rodzice go nie kochają bo już się nim nie interesują. Zajęcia dla rodzin, które oczekują dziecka bądź już są dumnymi rodzicami uroczych maluszków. Wychowywanie się w domu z psem to chwile pełne radości.  Dorastanie wśród spokojnego psa czyni nasze dzieciństwo szczęśliwym. Mądre i dobre wychowywanie to gwarancja spokoju i harmonii. Na zajęciach dowiemy się na co powinniśmy zwrócić uwagę w kontaktach z psem. Na co możemy pozwolić psu a czego powinniśmy się wystrzegać. Dowiemy się dlaczego szczeniak może zrobić większą krzywdę dziecku niż starszy ułożony pies i dlaczego izolacja psa od dziecka może być powodem wielkiej zazdrości. Co należy zrobić gdy do wózka podbiegnie obcy pies. Czy psia ślina jest taka straszna jak o niej mówią. Dlaczego płacz dziecka może spowodować atak psa. Czy dziecko może być przywódcą stada. Na te i inne pytania odpowiem na zajęciach. Na zajęciach przećwiczymy scenki z udziałem dwóch suń rasy beagle (doświadczenie w pracy z dziećmi). Wprowadzimy bezpiecznie maluszki w ten piękny fascynujący psi świat.
Na zajęcia wchodzimy bez żadnego picia i jedzenia, pies ma bardzo dobry węch więc każdy baton wyczuje ! Komórki wyłączamy na czas całego spotkania. 
Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska wraz ze swoją asystentką 7 letnią suczką rasy beagle o imieniu Kendi.
 www.psiachata.pl 
Warsztaty dla dzieci do 4 lat. Na zajęcia mogą przyjść sami rodzice jak i rodzice z dziećmi. 
koszt (dziecko + rodzic): 25zł
Obowiązują zapisy: mailto:kofifi@kalimba.pl
lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
Zapisz się na newsletter !


KOFIFI Kalimba - miejsce dla małych i dużych

To nieprawda, że mając małe dziecko nie można wybrać się do kawiarni. Można. Do naszej.W KOFIFI jest miejsce i dla rodziców i dla dzieci, dlatego że chcemy pokazać jak  światy maluchów i dorosłych mogą mieć …

Więcej

Adres:

KOFIFI Kalimba
ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa


Kontakt:

(22) 839 75 60 ; kom. 501 183 953
kofifi@kofifi.waw.pl lub kofifi@kofifi.net
http://www.kofifi.waw.pl

śr-czw
15.02-09.03
2017
Wydarzenia |

Rozrabiajki w Kofifi

Rozrabiajki – dla maluchów – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 3 lat

Więcej
śr-czw
15.02-09.03
2017
Wydarzenia |

Raczkowanki w Kofifi

Niemowlęta w tym wieku i ich mamy/opiekunów zapraszamy na zajęcia spokojne i relaksujące. Podczas każdych zajęć będziemy wspólnie śpiewem koić nerwy lub pobudzać do wspólnej zabawy w odpowiedzi na aktualne możliwości i potrzeby dzieci z grupy, poznamy wesołe masażyki i zabawy wspomagające wszechstronny rozwój niemowlęcia oraz ułatwiające codzienne czynności.

Więcej
pon-śr
06.02-01.03
2017
Wydarzenia |

Gordonki w Kofifi

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci oparte na metodzie wychowania muzycznego E. E. Gordona przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 m-ca do 4 r.ż.

Więcej
czwartek
02.02
2017
Wydarzenia |

Raz, dwa, trzy, Arcydziełko patrzy!

Proste a jakże kreatywne! Ot co. Kreatywne zajęcia plastyczne, na których dzieci pod kierunkiem utalentowanej plastyczki i pedagożki tworzą małe dzieła sztuki i świetnie się przy tym bawią. Uruchamiają wyobraźnię i przekonują się, że sztuka jest niezwykłą przygodą. Na zajęciach wykorzystamy materiały dostępne w każdym domu, a powszechnie uznawane za zupełnie niepotrzebne, czyli recyclingowo stworzymy świat na nowo.

Więcej
śr-czw
01.02-23.02
2017
Wydarzenia |

Pati Patu, czyli angielski dla najmłodszych

Zajęcia prowadzone poprzez muzykę i ruch dla dzieci w wieku 0-3 lat w języku angielskim. Odbywają się wraz z opiekunami i polegają na poznawaniu świata poprzez piosenki, rymowanki, zabawy przy użyciu ekologicznych drewnianych interaktywnych zabawek i instrumentów muzycznych.

Więcej
poniedziałek
06.02
2017
Wydarzenia |

Gordonki – bezpłatne zajęcia pokazowe

Gordonki to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Więcej
wt-wt
24.01-14.02
2017
Wydarzenia |

Bieganki – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1 do 2 lat

Zajęcia adresowane są do wszystkich maluszków, które nie chcą już tylko raczkować, ale próbują swych sił fizycznych podczas chodzenia, biegania i wspinaczki (nie tylko po meblach w domu). Większość dzieci w tym wieku nie posługuje się sprawnie mową, stąd podczas naszych zajęć większy nacisk kładziemy na zabawy ruchowe i piosenki śpiewane w grupie niż indywidualne rozmowy.

Więcej
niedziela
29.01
2017
Wydarzenia |

Niedzielna niania w Kofifi

Jakie plany na niedzielę? Jeśli chcecie odpocząć, a nie macie pomysłu na to, kto mógłby zająć się Waszym dzieckiem, przychodzimy z pomocą 🙂 W każdą niedzielę w Kofifi w godzinach 12:00 – 15:00 zapewniamy opiekę animatorki dla wszystkich dzieci, które nas odwiedzą tego dnia z rodzicami.

Więcej