spotkanie z psim psychologiem dla dzieci do 4 lat oraz przyszłych rodziców

Data wydarzenia: niedziela 26.06.2011

Narodziny dziecka to niewątpliwie ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Maleństwo jest jeszcze większym zaskoczeniem dla psa. Pies, który do tej pory był w centrum zainteresowania spada na ostatni plan.

26 Czerwca NIEDZIELA godz. 10:00 – 11:30
"Maluszek w świecie psów" – spotkanie z psim psychologiem dla dzieci do 4 lat oraz przyszłych rodziców
 
Dawniej miał właścicieli tylko dla siebie. Możemy to porównać z sytuacja gdy w domu rodzi się nowe dziecko i to starsze zaczyna myśleć, ze rodzice go nie kochają bo już się nim nie interesują. Zajęcia dla rodzin, które oczekują dziecka bądź już są dumnymi rodzicami uroczych maluszków. Wychowywanie się w domu z psem to chwile pełne radości.  Dorastanie wśród spokojnego psa czyni nasze dzieciństwo szczęśliwym. Mądre i dobre wychowywanie to gwarancja spokoju i harmonii. Na zajęciach dowiemy się na co powinniśmy zwrócić uwagę w kontaktach z psem. Na co możemy pozwolić psu a czego powinniśmy się wystrzegać. Dowiemy się dlaczego szczeniak może zrobić większą krzywdę dziecku niż starszy ułożony pies i dlaczego izolacja psa od dziecka może być powodem wielkiej zazdrości. Co należy zrobić gdy do wózka podbiegnie obcy pies. Czy psia ślina jest taka straszna jak o niej mówią. Dlaczego płacz dziecka może spowodować atak psa. Czy dziecko może być przywódcą stada. Na te i inne pytania odpowiem na zajęciach. Na zajęciach przećwiczymy scenki z udziałem dwóch suń rasy beagle (doświadczenie w pracy z dziećmi). Wprowadzimy bezpiecznie maluszki w ten piękny fascynujący psi świat.
Na zajęcia wchodzimy bez żadnego picia i jedzenia, pies ma bardzo dobry węch więc każdy baton wyczuje ! Komórki wyłączamy na czas całego spotkania. 
Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska wraz ze swoją asystentką 7 letnią suczką rasy beagle o imieniu Kendi.
 www.psiachata.pl 
Warsztaty dla dzieci do 4 lat. Na zajęcia mogą przyjść sami rodzice jak i rodzice z dziećmi. 
koszt (dziecko + rodzic): 25zł
Obowiązują zapisy: mailto:kofifi@kalimba.pl
lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.