Spotkanie wokół Matecznika z autorką Agnieszką Grzelak

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

Nie lubię gotować – macierzyństwo bez upiększeń
czyli spotkanie wokół “Matecznika” – nowej książki Agnieszki Grzelak, która właśnie ukazała się dzięki staraniom wydawnictwa W drodze. Rozmowę z autorką poprowadzi dziennikarka Radia Warszawa Urszula Kacprzak.

Nieco-dziennik Kamili Wrzos, czyli z uśmiechem o naszych kłopotach rodzinnych, wychowawczych i osobistych.
"Matecznik" Agnieszki Grzelak to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy popadli w rutynę i mają uczucie, że przygniata ich codzienność!
Dziennik zapracowanej kobiety, żony i matki czterech córek, nie musi być horrorem czy kryminałem … Matecznik to dziennik bohaterki Kamili, w której losach może się odnaleźć każdy z nas.
Autorka puszcza do nas oko, żebyśmy mogli z boku spojrzeć na swoje życie. Podkreśla, że jesteśmy ogromnie podobni do siebie w "codziennej walce", od świąt do świąt, od wiosny do wiosny, w pragnieniu zatrzymania czasu, żeby wczorajszą złość zamienić na uśmiech!

Agnieszka Grzelak jest autorką popularnych bajek profilaktycznych Cukierki i Magiczne kryształy, zbioru Bajki dla moich córeczek, a także serii książek o tematyce fantastycznej: Herbata szczęścia, Córka Szklarki i Ścieżki Avenidów. Pasjonuje się malarstwem; swoje prace eksponowała na kilku wystawach. Mieszka pod Warszawą z mężem i czterema córkami.

niedziela, 19.06.2011, godz. 12.00
wstęp wolny

Zapisz się na newsletter !


Fundacja Sto Pociech

Fundacja Sto Pociech działa na rzecz rodzin z małymi dziećmi. Jej celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju rodziny oraz inspirowanie do twórczego spędzania czasu ze sobą.Fundacja ma siedzibę na Warszawskim Nowym Mieście, w historycznym budynku otoczonym …

Więcej

Adres:

ul. Freta 20/24a, 00-227 Warszawa

Kontakt:

(22) 8870555
stopociech@stopociech.pl
http://www.stopociech.pl

sobota
25.02
2017
Wydarzenia |

Zimowe tańce rodzinne na  zakończenie karnawału

Współorganizatorem imprezy jest Rodzinny Tabor. Rodzinny Tabor to festiwal tradycji Podkarpacia odbywający się od 3 lat w Zawadce Rymanowskiej w Beskidzie Niskim. Jest to tydzień intensywnych przeżyć, bliskie spotkanie z ludźmi, z tradycyjnymi pieśniami, tańcami, instrumentami i rękodziełem Podkarpacia, a zarazem okazja do wspólnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Więcej
sobota
28.01
2017
Wydarzenia |

Ogrodowa pracownia działań twórczych

Rodzinne warsztaty przyrodnicze, badawcze i twórcze, czasem z większym naciskiem na badanie, a czasem na twórczość. Na zajęciach tworzymy dzieła sztuki i dziwne konstrukcje, badamy rośliny, kamienie, błoto, obserwujemy owady, ptaki i chmury. 

Więcej
sobota
22.04
2017
Wydarzenia |

To nie jest Pudło. Domowe przeTwory.

Tym razem na warsztat trafiają pudła. Na kwietniowych warsztatach odkryjemy, jakie tajemnice może skrywać pudło po butach czy telewizorze. Zamienimy zwykłe, szare kartony w dzieła sztuki. Sprawdzimy, czy po kilku drobnych przeróbkach pudełko może stać się najfajniejszą zabawką i ulubionym miejscem do zabawy!

Więcej
sobota
15.10
2016
Wydarzenia |

Warsztaty fizyczne – Co, jak, dlaczego?

Warsztaty fizyczne dla dociekliwych starszaków (od 6 lat)   Dzieci, które zadają mnóstwo trudnych pytań, zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu “Co, jak, dlaczego?”. Podczas październikowych zajęć zajmiemy się tajemniczym, choć bliskim każdemu pojęciem SIŁY. Każdy z nas chciałby być duży i silny, żeby jeździć szybko na rowerze, kopać piłkę albo chodzić po górach. Otaczająca nas przyroda […]

Więcej
sob-nie
13.08-14.08
2016
Wydarzenia |

Strefa Dziecka Jarmark św. Jacka 2016  

Jarmarkowi św. Jacka już po raz piąty będzie towarzyszyła Strefa Dziecka. W sobotę 13 sierpnia najmłodsi zdobędą umiejętności kulinarne pod okiem mistrzów ze Szkoły na Widelcu. Następnie nauczą się pomagać osobom niepełnosprawnym i lepiej poznają ich świat. Przygotują się także do wakacyjnych podróży dzięki Kolejowemu ABC. W niedzielę 14 sierpnia Dominikanie zapoznają najmłodszych z legendami o swoich […]

Więcej
sobota
04.06
2016
Wydarzenia |

Co, jak i dlaczego?

Dzieci, które skończyły 6 lat zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu “Co, jak i dlaczego?” i przygodę z magnesem.

Więcej
wt-śr
07.06-08.06
2016
Wydarzenia |

Moje dziecko mnie złości

Fundacja Sto Pociech zaprasza na warsztat “Moje dziecko mnie złości”
Podaczas dwudniowego warsztatu damy upust złosci bez szwanku dla otoczenia.

Więcej
sobota
21.05
2016
Wydarzenia |

Rodzinne zajęcia teatralne

Zapraszamy na teatralne spotkania dla dzieci (od 5 lat) , które lubią odtwarzanie różnych postaci oraz dla rodziców, którzy chcą w twórczy sposób wesprzeć dzieci w poznawaniu własnych uczuć i potrzeb. 

Więcej