Spotkanie wokół Matecznika z autorką Agnieszką Grzelak

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

Nie lubię gotować – macierzyństwo bez upiększeń
czyli spotkanie wokół “Matecznika” – nowej książki Agnieszki Grzelak, która właśnie ukazała się dzięki staraniom wydawnictwa W drodze. Rozmowę z autorką poprowadzi dziennikarka Radia Warszawa Urszula Kacprzak.

Nieco-dziennik Kamili Wrzos, czyli z uśmiechem o naszych kłopotach rodzinnych, wychowawczych i osobistych.
"Matecznik" Agnieszki Grzelak to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy popadli w rutynę i mają uczucie, że przygniata ich codzienność!
Dziennik zapracowanej kobiety, żony i matki czterech córek, nie musi być horrorem czy kryminałem … Matecznik to dziennik bohaterki Kamili, w której losach może się odnaleźć każdy z nas.
Autorka puszcza do nas oko, żebyśmy mogli z boku spojrzeć na swoje życie. Podkreśla, że jesteśmy ogromnie podobni do siebie w "codziennej walce", od świąt do świąt, od wiosny do wiosny, w pragnieniu zatrzymania czasu, żeby wczorajszą złość zamienić na uśmiech!

Agnieszka Grzelak jest autorką popularnych bajek profilaktycznych Cukierki i Magiczne kryształy, zbioru Bajki dla moich córeczek, a także serii książek o tematyce fantastycznej: Herbata szczęścia, Córka Szklarki i Ścieżki Avenidów. Pasjonuje się malarstwem; swoje prace eksponowała na kilku wystawach. Mieszka pod Warszawą z mężem i czterema córkami.

niedziela, 19.06.2011, godz. 12.00
wstęp wolny

Fundacja Sto Pociech

Fundacja Sto Pociech działa na rzecz rodzin z małymi dziećmi. Jej celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju rodziny oraz inspirowanie do twórczego spędzania czasu ze sobą.

Fundacja ma siedzibę na Warszawskim Nowym Mieście, w historycznym budynku otoczonym …

Więcej

Adres:

ul. Freta 20/24a, 00-227 Warszawa

Kontakt:

(22) 8870555
stopociech@stopociech.pl
http://www.stopociech.pl