spotkanie dla dzieci

📅 niedziela 07.02.2010
spotkanie dla dzieci
Celem spotkania jest popularyzowanie wśród dzieci wiedzy o Krakowie. Pragniemy przyciągnąć do Muzeum jak największą liczbę młodych odbiorców, aby w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżać im dzieje i kulturę naszego miasta. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca nasi muzealni przewodnicy ukażą dzieciom mniej lub bardziej odległą przeszłość dawnej stolicy Polski. Poprzez gry, zabawy, konkursy, pokazy i warsztaty dzieci będą mogły stać się prawdziwymi odkrywcami niezwykłego Krakowa. Uczestnikami spotkań będą Krzysztoforek i jego młodsza siostra Dorotka, dawni mieszkańcy Pałacu Krzysztofory, którzy – dzięki magicznej księdze – mogą przenosić się w czasie i być świadkami legendarnych i historycznych wydarzeń związanych z naszym miastem. Podczas niedzielnych spotkań będą dzielić się z dziećmi zdobytą w ten sposób wiedzą.

Program spotkań
7 lutego 2010 – Zabawki w czasach okupacji – oddział Ulica Pomorska, ul. Pomorska 2

Wstęp 3 zł.