Sposoby reakcji na trudne zachowania dziecka- konsekwencja zamiast kary

Makaraka. Studio dziecięcej aktywności, Oliwkowa, Gdynia
📅 piątek 25.11.2016
emocje

Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas najbliższych warsztatów dla Rodziców. Dzięki uczestnictwie w zajęciach Rodzice dowiedzą się jak rozmawić z dzieckiem w sytuacji, gdy jego zachowanie stanowi problem dla rodzica. W czasie spotkania psycholog w aktywny sposób będzie przedstawiał zagadnienia związane z reagowaniem na trudne zachowania dziecka, a Rodzice będą mieli okazję zadawać pytania i rozwijać swoje wątpliwości.Druga część  będzie miała charakter warsztatowy, a Rodzice będą mogli w praktyczny sposób wykorzystać zdobytą wiedzę.

Informacje ogólne:

• Zajęcia organizowane są dla grupy rodziców (min. 6 osób, max 18 osób).

• Warsztaty umiejętności wychowawczych trwają 150 minut.

• Warsztaty prowadzone są przez jednego trenera – psychologa z POZYTYWKI

• Cena: 55 PLN/spotkanie/rodzic – w przypadku małżeństw zniżka 45 PLN/spotkanie/rodzic

• Cena obejmuje: 2,5 -godzinne warsztaty prowadzone przez jednego trenera.

Warsztat edukacyjny dla rodziców –  25 listopada piatek godz. 17:30

ZAPISY: info@makaraka.pl