Spektakl Gino i Suzi – Teatr Praska 52. Mamy zaproszenia!

Teatr Praska 52, ul. Praska 52
📅 sobota 21.10.2017 do niedziela 22.10.2017
15-30 zł
Gino i Suzi

Zapraszamy na przedstawienia dla rodziców i dla dzieci do Teatru Praska 52. Zaglądnijcie do teatru familijnego tworzącego przestrzeń międzypokoleniową – wspólnie spędzonego czasu, wspólnego przeżywania oraz wspólnych wspomnień. Tu spektakle tworzone są z myślą o całej rodzinie.

GINO I SUZI,
CZYLI KOCHAJ SĄSIADA SWEGO, JAK SIEBIE SAMEGO

Gino i Suzi to opowieść o sąsiedzkim życiu, które, jak wie prawie każdy, może być bardzo skomplikowane i pełne nieporozumień. I choć bohaterami jest dwójka klaunów, to jednak bliżej tym postaciom do komedii burleskowej czy niemego kina, niż do cyrku. Czerwone nosy podkreślają tylko ich groteskowość. A ponieważ przedstawienie to jest bez słów, otwiera przed widzem wachlarz gagów i komizmu sytuacyjnego.
Opowiadana działaniem i akcją, toczy się przed publicznością historia burzliwej sąsiedzkiej relacji aż do …  O tym, co nastąpi na końcu, musicie przekonać się sami.

Czas trwania: 55 min.
WYSTĘPUJĄ :
AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH, JONATHAN FRÖHLICH

21 i 22 października o godzinie 16:00

bilety: 30 zł normalny, 15 zł ulgowy
do kupienia przez stronę Teatru Praska 52

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Mamy do rozdania po dwa rodzinne zaproszenia na spektakl na sobotę i niedzielę!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie:  Gino) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, imieniem i wiekiem dziecka (dzieci), wybranym dniem (sobota lub niedziela)  oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl  w dniu 20 października.

Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.