Sosnowiec dzieciom z okazji 115. rocznicy nadania praw miejskich

Sala Widowiskowo–Koncertowa MUZA
📅 niedziela 25.06.2017
Czerwcowe spotkanie z kinem MUZA
25 czerwca o godzinie 16:00 w Sosnowieckiej MUZIE zakończymy sezon bajkowy dwiema krótkometrażowymi animacjami – Gruffalo oraz Miejsce na Miotle. Obie bajki są głośno wychwalane za uroczą fabułę oraz niezwykłą precyzyjność w przygotowaniu animacji i z pewnością zachwycą nawet najbardziej wybredną młodą damę i kapryśnego gentelmana!

Oprócz podróży wśród przestworzy z wesołą Czarownicą na jej miotle oraz błyskotliwą Myszką i jej przyjacielem – straszydłem Gruffalo po rozległych lasach i łąkach będziemy mogli spotkać jeszcze jednego wyjątkowego gościa. Nieco bardziej realnego, ale z równie ciepłym podejściem do dzieci co nasi animowani bohaterowie – prezydenta miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, który przeczyta swoje ulubione bajki z dzieciństwa!

Nasze spotkanie ma na celu uczcić nie tylko wyjątkowe święto – Dzień Dziecka, ale i 115. lecie miasta Sosnowca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych milusińskich quiz dotyczący wiedzy o naszym mieście.

Znajdzie się i coś słodkiego dla każdego!

25.06.2017r., godz. 16:00, Sala Widowiskowo – Koncertowa MUZA

SOSNOWIEC DZIECIOM z okazji 115. rocznicy nadania praw miejskich