SOCATOTS – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci

📅 czwartek 22.11.2012 do czwartek 29.11.2012
SOCATOTS – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci

SOCATOTS – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci.
www.socatots.pl

Jesteśmy największą szkółką zajęć ogólnorozwojowych w Polsce – zajęcia prowadzimy już w 66 miastach. Tygodniowo na nasze zajęcia w 150 lokalizacjach uczęszcza w około 3000 dzieci.

Sprawdź tutaj czy jesteśmy w Twoim mieście: www.socatots.pl/miasta.
Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie ma sport dla rozwoju najmłodszych. Im wcześniej dziecko angażowane jest w zajęcia sportowe, tym szybciej i szerzej rozwija swoje ciało i umysł. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na ogólną sprawność w wieku dorosłym, w końcu "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci"…

Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. To właśnie dzięki temu dzieciaki uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równowagę, przy jednoczesnej nauce czytania i aktywnego słuchania.

Dzięki zajęciom w SOCATOTS Twoje dziecko:
● spali nadmiar energii,
● nauczy się bawić z rówieśnikami,
● nauczy się utrzymywania równowagi,
● nauczy się kolorów,
● będzie umiało rozpoznawać kształty,
● będzie liczyć do 10,
● będzie się doskonale bawiło,
● będzie utrzymywało dobrą kondycję,
● nauczy się systematyczności i obowiązkowości.

Zajęcia w Socatots to wspaniała zabawa. Wspaniale rozwijają zdolności ruchowe i pozwalają aktywnie spędzać czas z synem, a on z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Gorąco polecam!
– tata Norbert, synek Aleksander

Niemożliwe? Skorzystaj z jednej darmowej lekcji prezentacyjnej.
Przyjdź. Przekonaj się, że warto!
Zapisz malucha na darmową lekcję próbną i przekonaj się sam!
Wejdź tutaj i wypełnij formularz online.

Formularz online

Po otrzymaniu Twojego formularza nasz Trener skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na bezpłatną lekcję prezentacyjną w terminie i miejscu najbardziej dogodnym dla Ciebie.

Chcesz wiedzieć co u nas nowego – dołącz do naszej społeczności na: http://www.facebook.com/przyjaciele.socatots