Sobotnie Bajdurki. Spektakl dla dzieci . Do wygrania wejściówka!

Dom Kultury "Orle Gniazdo"
📅 sobota 22.10.2016
dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu)
Sobotnie Bajdurki

Tym razem przygotowaliśmy coś, czego w ramach „SOBOTNCH BAJDUREK” jeszcze nie było!!! Już 22 października o godz. 11.00 nasi mali widzowie będą mogli spotkać się z bohaterami spektaklu „TANCERECZKA I KOMINIARCZYK „. Bohaterami niezwykłymi bo… wykonanymi z parasolek. Po raz pierwszy zagości u nas wówczas TEATR STACJA SZAMOCIN!!! Już nie możemy się doczekać!!!

LALKI Z PARASOLEK – czy to możliwe ?

Na obracającym się stoliku Luba Zarembińska realizuje spektakl w jednoosobowym wykonaniu w formie okrągłych pudeł, pudełek i pudełeczek, które ujawniają się widzowi wraz z akcją i kolejnymi scenkami. Oprócz tego najmłodszych widzów czeka wiele  niespodzianek scenicznych, a wśród nich rekwizyty ozdabiane modną obecnie techniką decoupage, które oczarowują i zaskakują. Użyte są pozytywki, tym razem z muzyką Mozarta a piosenki są śpiewane a capella. „Tancereczka i kominiarczyk” stwarza magiczną atmosferę do spotkania w teatrze dziecka i dorosłego, by porozmawiać na tematy ważne i bliskie sercu. Po spektaklu omówienie i prezentacja różnych technik lalkowych, „zabawa w teatr”, nauka piosenki i rozmowa o kompozytorze.

Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu).

Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 20 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).
Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

——————
UWAGA! Można wygrać wejściówkę! Aby wziąć udział w losowaniu wejściówki wystarczy przysłać maila z imieniem i nazwiskiem w czwartek 20 października br. do godz. 17.00. W tytule maila proszę wpisać TANCERECZKA I KOMINIARCZYK na adres natalia@miastodzieci.pl. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak maila od redakcji oznacza brak wygranej!
——————