Skubane kurczaki ćwiczą pamięć!

Data wydarzenia: czwartek 04.02.2010 do sobota 20.02.2010

Skubane-kurczaki-ćwiczą-pamięć

Koncentracja i szybkie zapamiętywania to zdolności ważne dla każdego ucznia. Dobrze, żeby dzieci posiadły te umiejętności jak najwcześniej. Dlatego Egmont przygotował nową grę planszową, która będzie ćwiczyła i rozwijała pamięć.

Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont „Skubane kurczaki” – uczy ona łatwego i szybkiego zapamiętywania już 4-latki. Dzieci z całą pewnością zainteresuje jej zabawna tematyka oraz drewniane figurki kurczaków, dzięki którym najmłodsi będą mogli ćwiczyć pamięć.

Skubane kurczaki” to gra pamięciowa, którą docenią zarówno rodzice, jak i dzieci. Zdobyła ona wiele nagród na świecie m.in. została Najlepszą Dziecięcą Grą Planszową w Danii, Finlandii i Niemczech. Może grać w nią od 2 do 4 osób w wieku od 4 lat. Gra dostępna jest w sieciach EMPIK i SMYK, w internecie: merlin.pl, empik.com oraz w sklepach z zabawkami.

________________________________________________________________

Opis gry

U nas na podwórzu zazwyczaj jest bardzo spokojnie, ale … nie dziś! Zapanowało niesłychane zamieszanie, bo kurczaki wymyśliły nową zabawę. Biegają po podwórzu co sił w nogach i zabierają sobie nawzajem pióra! Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Jednak szansę na wygranie ma tylko ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór, zostawiając goły kuper! To ci dopiero kurczaki! Skubaniutkie!

Atuty gry:
• Proste i zrozumiałe zasady gry!
• Drewniane figurki kurczaków, które zainteresują najmłodszych graczy!
• Gra rozwijająca pamięć, w której rodzice przegrywają z dziećmi!

Więcej informacji: www.KrainaPlanszowek.pl

Zapisz się na newsletter !
ZOBACZ TAKŻE:patronat

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont to międzynarodowa firma z długimi tradycjami.Egmont powstał w 1878, 130 lat temu. Opowieść, która zaczęła się w małym, skromnym mieszkaniu w robotniczej dzielnicy Kopenhagi, a rozwinęła się w Skandynawską Grupę Medialną, działającą w ponad …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook

śr-wt
28.09-11.10
2016
Wydarzenia |
Neymar biografia dla dzieci Egmont

Biografia Neymara dla dzieci

„Nie ma drugiego takiego piłkarza jak Neymar. Jest niepowtarzalny. Gdy się go raz zobaczy na boisku, już nie można zapomnieć. Wygląda, jakby urodził się z piłką przy nodze. Drybling, szybkość, fantazja…” – tak o Neymarze pisze Dariusz Tuzimek, autor najnowszej biografii piłkarza, która już 28 września ukaże się na rynku.

Więcej
śr-sob
21.09-08.10
2016
Wydarzenia |
Czytam i główkuj seria do czytania

Czytam i główkuję – więcej niż czytanie

Ukazała się trzypoziomowa seria Czytam i główkuję dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Seria łączy pięknie zilustrowane opowiadania wybitnych pisarzy dziecięcych z zagadkami i łamigłówkami wspomagającymi logiczne myślenie. To czytanie i interaktywna zabawa z bohaterami literackimi w jednym!

Więcej
czw-pt
15.09-30.09
2016
Wydarzenia |
Czytam sobie legendy

Nowości z bestsellerowej serii Czytam sobie

Wrześniowe nowości z pierwszego poziomu serii „Czytam sobie” to zaproszenie na niepowtarzalną wycieczkę po dawnej Polsce. Wielbiciele opowieści z dreszczykiem odwiedzą legendarnego smoka wawelskiego.

Więcej
wt-śr
13.09-28.09
2016
Wydarzenia |
Kajko i Kokosz komiks Egmont Obłęd Hegemona

Legendarny komiks Kajko i Kokosz powraca w nowej odsłonie!

Tworzone przez wspaniałego scenarzystę i rysownika Janusza Christę (1934–2008) przygody dwóch słowiańskich wojów są od dziesięcioleci jedną z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Teraz Kajko i Kokosz powracają!

Więcej
śr-pon
24.08-12.09
2016
Wydarzenia |
książka zabawka tomek i ekspres

Filmowe hity do czytania i zabawy

Seria nowych książek dla dzieci w formie teczki z prezentem. Filmowe hity w ładnym wydaniu do czytania, ale i zabawy jednocześnie. W poszczególnych książkach, dzieci oprócz ciekawej historii znajdą zabawkę związaną ze światem filmowym ukochanych bohaterów.

Więcej
śr-czw
10.08-25.08
2016
Wydarzenia |
Barbie Gwiezdna przygoda Wydawnictwo Egmont

Barbie. Gwiezdna przygoda

Wyrusz razem z Barbie na galaktyczną wyprawę! Od pewnego czasu w galaktyce dzieje się coś bardzo niepokojącego – gwiazdy zaczynają gasnąć!

Więcej
śr-śr
20.07-03.08
2016
Wydarzenia |
Rysuje i scieram książka z pszczółką mają

Pszczółka Maja, łamigłówki, zadania, zagadki

Cykl nowych książek przygotowany specjalnie z okazji nadchodzącego lata. Ukochani bohaterowie Maja, Gucio i Filip wrócili. Nowa odsłona przygód znanych i lubianych przesympatycznych owadów zachęci niejednego malucha do obcowania z przyrodą i poznawania jej tajemnic.

Więcej
śr-wt
27.07-09.08
2016
Wydarzenia |
Koniki z Szumińskich Łąk. Majka

Koniki z Szumińskich Łąk. Majka

Zajrzyj do Szumińskich Łąk! Stajnia w Szuminie to niezwykłe miejsce. Tutaj kucyki i koniki wszelkiej maści znajdą spokojną przystań i oddanych przyjaciół.

Więcej
wt-pon
05.07-18.07
2016
Wydarzenia |
Star wars opowieści na dobranoc gwiezdne wojny dla dzieci

Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Zupełnie nowa seria książek dla młodszych dzieci z krótkimi opowieściami na dobranoc. W cyklu każdorazowo będą ilustrowane historie do samodzielnego czytania nieprzekraczające możliwości dziecka w tym wieku.

Więcej
śr-czw
13.07-28.07
2016
Wydarzenia |
Calvin i Hobbes komiks wydawnictwa Egmont

Nowości komiksowe Klubu Świata Komiksu Egmont Polska

Komisowe nowości! „Calvin i Hobbes” (tom 10) to kolejny humorystyczny album o przygodach siedmiolatka Calvina i jego pluszowego przyjaciela – tygrysa Hobbesa. „Wszystko gra” czyli czwarty tom serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr: nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine.

Więcej