Skubane kurczaki ćwiczą pamięć!

Data wydarzenia: czwartek 04.02.2010 do sobota 20.02.2010

Skubane-kurczaki-ćwiczą-pamięć

Koncentracja i szybkie zapamiętywania to zdolności ważne dla każdego ucznia. Dobrze, żeby dzieci posiadły te umiejętności jak najwcześniej. Dlatego Egmont przygotował nową grę planszową, która będzie ćwiczyła i rozwijała pamięć.

Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont „Skubane kurczaki” – uczy ona łatwego i szybkiego zapamiętywania już 4-latki. Dzieci z całą pewnością zainteresuje jej zabawna tematyka oraz drewniane figurki kurczaków, dzięki którym najmłodsi będą mogli ćwiczyć pamięć.

Skubane kurczaki” to gra pamięciowa, którą docenią zarówno rodzice, jak i dzieci. Zdobyła ona wiele nagród na świecie m.in. została Najlepszą Dziecięcą Grą Planszową w Danii, Finlandii i Niemczech. Może grać w nią od 2 do 4 osób w wieku od 4 lat. Gra dostępna jest w sieciach EMPIK i SMYK, w internecie: merlin.pl, empik.com oraz w sklepach z zabawkami.

________________________________________________________________

Opis gry

U nas na podwórzu zazwyczaj jest bardzo spokojnie, ale … nie dziś! Zapanowało niesłychane zamieszanie, bo kurczaki wymyśliły nową zabawę. Biegają po podwórzu co sił w nogach i zabierają sobie nawzajem pióra! Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Jednak szansę na wygranie ma tylko ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór, zostawiając goły kuper! To ci dopiero kurczaki! Skubaniutkie!

Atuty gry:
• Proste i zrozumiałe zasady gry!
• Drewniane figurki kurczaków, które zainteresują najmłodszych graczy!
• Gra rozwijająca pamięć, w której rodzice przegrywają z dziećmi!

Więcej informacji: www.KrainaPlanszowek.pl

ZOBACZ TAKŻE:patronat
Książki i gry dla dzieci prezenty Wydawnictwo Egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont to międzynarodowa firma z długimi tradycjami.Egmont powstał w 1878, 130 lat temu. Opowieść, która zaczęła się w małym, skromnym mieszkaniu w robotniczej dzielnicy Kopenhagi, a rozwinęła się w Skandynawską Grupę Medialną, działającą w ponad …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook

śr-śr
20.07-03.08
2016
Wydarzenia |
Rysuje i scieram książka z pszczółką mają

Pszczółka Maja, łamigłówki, zadania, zagadki

Cykl nowych książek przygotowany specjalnie z okazji nadchodzącego lata. Ukochani bohaterowie Maja, Gucio i Filip wrócili. Nowa odsłona przygód znanych i lubianych przesympatycznych owadów zachęci niejednego malucha do obcowania z przyrodą i poznawania jej tajemnic.

Więcej
śr-wt
27.07-09.08
2016
Wydarzenia |
Koniki z Szumińskich Łąk. Majka

Koniki z Szumińskich Łąk. Majka

Zajrzyj do Szumińskich Łąk! Stajnia w Szuminie to niezwykłe miejsce. Tutaj kucyki i koniki wszelkiej maści znajdą spokojną przystań i oddanych przyjaciół.

Więcej
wt-pon
05.07-18.07
2016
Wydarzenia |
Star wars opowieści na dobranoc gwiezdne wojny dla dzieci

Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Zupełnie nowa seria książek dla młodszych dzieci z krótkimi opowieściami na dobranoc. W cyklu każdorazowo będą ilustrowane historie do samodzielnego czytania nieprzekraczające możliwości dziecka w tym wieku.

Więcej
śr-czw
13.07-28.07
2016
Wydarzenia |
Calvin i Hobbes komiks wydawnictwa Egmont

Nowości komiksowe Klubu Świata Komiksu Egmont Polska

Komisowe nowości! „Calvin i Hobbes” (tom 10) to kolejny humorystyczny album o przygodach siedmiolatka Calvina i jego pluszowego przyjaciela – tygrysa Hobbesa. „Wszystko gra” czyli czwarty tom serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr: nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine.

Więcej
pon-pon
27.06-11.07
2016
Wydarzenia |
Tini. Moje nowe życie Wydawnictwo Egmont

Tini. Moje nowe życie. Książka i magazyn

Wszystko się zmienia, rodzi się nowa gwiazda, spełniają się marzenia. Kontynuacja historii o fenomenalnej Violettcie, dziewczynie, która w bardzo młodym wieku osiągnęła zbyt wiele.

Więcej
pon-wt
06.06-21.06
2016
Wydarzenia |
Gdzie jest Dory złota księga Wydawnictwo Egmont

Gdzie jest Dory? Kolejna część oceanicznej przygody

Niezapomniana Dory z „Gdzie jest Nemo?” powraca! Razem ze swoimi przyjaciółmi, Nemo i Marlinem, wyruszy na podbój podwodnego świata w poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące jej przeszłości. Kim byli jej rodzice? I gdzie nauczyła się języka wielorybów? Książki z serii „Gdzie jest Dory?” oraz magazyn filmowy od czerwca w sprzedaży.

Więcej
śr-czw
01.06-16.06
2016
Wydarzenia |
Poczytaj ze mną seria książek dla dzieci Wydawnictwo Egmont

Poczytaj ze mną. Nowa seria książek dla dzieci

„Poczytaj ze mną” to niezwykła seria książek Egmontu, która ma na celu przybliżenie dzieciom różnych form i gatunków literackich. Baśń, humor, fantasy, kryminał, reportaż, wierszowana bajka, przygoda…

Więcej
śr-śr
25.05-08.06
2016
Wydarzenia |
basia i przyjaciele anielka Wydawnictwo egmont

Nowa seria o Basi dla nieco starszych czytelników

Zupełnie nowy cykl przygotowany specjalnie dla trochę starszych czytelników „Basi”, którzy choć nieco już podrośli, wciąż kochają świat ulubionej bohaterki i chętnie poznają bliżej jej przyjaciół – Antka, Anielkę, Titiego, Janka, Lulę, Zuzię, i ich codzienne problemy.

Więcej