Sensofigle: Miasto z ciasta

kluboksięgarnia dziecięca Badet, ul. Lentza 35a.
📅 sobota 24.02.2018
Wstęp w przedsprzedaży: 30 zł (dziecko + opiekun), w dniu zajęć: 40 zł,
Sensofigle: Miasto z ciasta

24 lutego, w sobotę o godz. 11 zapraszamy do Badeta na sensoryczne zajęcia plastyczne dla dzieci od ok. 1 roku do 6 lat. Będziemy budować owocowe domy, mosty i ogrody z kolorowej ciastoliny. Zanurzymy rączki w ciepłym bajorku z kiślu i przejdziemy ścieżką sensoryczną poznając różne faktury. Bawimy się wraz z opiekunami. Pracujemy na ziemi, bez fartuszków i stołów. Wskazane ubrania na zmianę i łatwy dostęp do stópek. Malcy uczestniczą w zajęciach wraz z opiekunami.

Wstęp w przedsprzedaży: 30 zł (dziecko + opiekun), w dniu zajęć: 40 zł, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl.