Rodzinny Weekend na targach – znajdź swojego BZIKA! Mamy zaproszenia!

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14
📅 sobota 07.10.2017 do niedziela 08.10.2017
Darmowy wstęp - dzieci do 13 lat, cena biletu w przedsprzedaż – 15 złotych
Rodzinny Weekend na targach – znajdź swojego BZIKA!

Rodzinny Weekend na targach łączy w sobie trzy wydarzenia – Happy Baby, Hobby oraz Aqua&ZOO. Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest „Znajdź swojego BZIKA na targach!”. Darmowy wstęp dla dzieci do 13 roku życia oraz cena biletu – 15 złotych w przedsprzedaży gwarantują dobrą zabawę za niewielkie pieniądze dla osób w każdym wieku.

Targi Happy Baby

Miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i dziećmi w wielu przedszkolnym. To miejsce edukacji, integracji i inspiracji! Ofertę produktów oraz usług prezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy m.in. zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci oraz firmy oferujące usługi z zakresu opieki i       edukacji.

Zabawa dla dzieci, nauka dla rodziców.

Atrakcje dla dzieci to ważna część targów Happy Baby. Specjalnie dla nich organizowane są różnego rodzaju gry, zabawy, pokazy czy przedstawienia na scenie. Wystawcy targów Happy Baby udostępniają dzieciom swoje produkty, dzięki temu mogą jeszcze przed nabyciem testować gry i zabawki, co pozwala rodzicom dokonać bardziej świadomych zakupów! Dla rodziców Świadoma Mama przygotowuje spotkania ze specjalistami. Z kolei lekarze z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzają badania USG 3D oraz konsultacje medyczne.

Targi Hobby

Największe w Polsce wydarzenie gromadzące producentów i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich. Wydawcy i twórcy gier towarzyskich, komiksów również znajdują tu wierne grono odbiorców. W tym roku wydarzenie jest poszerzone o dodatkową tematykę: majsterkowanie oraz sekcja „Zrób to sam” (np. renowacja mebli), fotografia oraz modelarstwo science-fiction pełne fantazyjnych miniatur!

Atrakcje dla małych i dużych pasjonatów!

Hobby oraz pasje warto rozwijać już od najmłodszych lat.  Wszelkie aktywności sportowe, towarzyskie czy nawet zabawki edukacyjne albo gry  pomagają poszerzać horyzonty oraz rozwijają kreatywność, a momentami uczą nawet dyscypliny i koncentracji. Każdy z naszych wystawców, jest również pasjonatem tematu, którym się zajmuje, dlatego przygotowują oni dodatkowo specjalne strefy dla  hobbystów – pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Turnieje gier planszowych

Gry planszowe to idealna rozrywka dla całej rodziny bądź grupy przyjaciół. W trakcie targów Hobby odbędą się turnieje zarówno dla początkujących graczy jak i dla profesjonalistów.  Pasjonaci modeli, kolejek i pojazdów zdalnie sterowanych (nawet dronów!) będą mogli podziwiać oraz testować rynkowe nowości!

Salon Aqua&ZOO

Dwudniowe wydarzenie skierowane do pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt. Podczas Aqua&ZOO odbędzie się wiele interesujących wydarzeń i pokazów dodatkowych przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami. Ekspozycję targową urozmaicą: Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców,  Prezentacja Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, a także III Edycja Pucharu Polski Papug, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kanarków, Ptaków Egzotycznych i konkurs Wystawowej Papużki Falistej.

Rodzinny Weekend na targach oznacza wyśmienitą zabawę połączoną z nauką oraz możliwość znalezienia nowego BZIKA! Nie czekaj i kup bilet już teraz! Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej

Kochani! Mamy dla Was niespodziankę!
10 jednoosobowych zaproszeń upoważniających do jednokrotnego wejścia na Targi czeka na czytelników Miasta Dzieci! I pamiętajcie, że dzieci do 13 roku życia wchodzą bezpłatnie!

Kto chętny? Ślijcie maila na adres monikak@miastodzieci.pl (o temacie: BZIK) – w treści napiszcie swoje imię i nazwisko oraz liczbę zaproszeń, jaką chcecie otrzymać (1 lub max 2). Na maile czekam do czwartku 5.10 do godz. 14.

Kiedy?

Sobota – 7.10 2017, w godzinach 10.00-18.00
Niedziela – 8.10.2017, w godzinach 10:00-17:00

Gdzie?