Rodzina i maluch na pierwszym miejscu? Na Fiero Cup!

boisko Orlik na terenie obiektu Stawy Jana, ul. Rzgowska 247
📅 niedziela 21.05.2017
Sportowy Piknik Rodzinny w Łodzi
W najbliższą niedzielę (21 maja 2017 r.) na terenie obiektu “Stawy Jana” (ul. Rzgowska 247) odbędzie się wydarzenie przyjazne szczególnie rodzinom z dziećmi – 8. Sportowy Piknik Rodzinny Fiero Cup. Głównym celem wydarzenia jest promowanie aktywności fizycznej i wspieranie idei rywalizacji fair play, a także podkreślanie istoty relacji rodzinnych.

Rodzinnemu Piknikowi towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych przewidziano darmowe malowanie buziek oraz watę cukrową w nieograniczonej ilości. Dla dzieci w wieku szkolnym zaplanowano m.in. bieg terenowy dla dzieci. Będzie możliwość także starcia w zbijaku – “Dorośli kontra Dzieci”.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie oznakowanie roweru przez Straż Miejską czy udział w pokazie ratownictwa medycznego organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż.

Podczas wydarzenia odbędą się także turnieje sportowe m.in. turniej piłki nożnej dziecięcych zespołów mieszanych, Turniej Siatkówki Rodzinnej – open, Turniej Streetball – open czy Cross na wózkach – konkurencja dla pełno i niepełnosprawnych.

Na uczestników wydarzenia czekają pyszności z grilla i pizza Fiero! Ponadto, w trakcie imprezy odbędą się liczne konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Kiedy: 21 maja 2017 roku (niedziela)

Gdzie: boisko Orlik na terenie obiektu “Stawy Jana” (ul. Rzgowska 247)

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.fieropizza.pl/fiero-cup-2017

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/284169042026398/