Robotastyczne wakacje  w Centrum Kultury w Michałowicach!

Robotastyczne wakacje w Centrum Kultury w Michałowicach!

Centrum Kultury w Michałowicach, ul. Piłsudskiego 2
📅 wtorek 27.06.2017 do poniedziałek 10.07.2017
robotowo warsztaty

Co robić latem? Jak w ciekawy sposób zagospodarować okres odpoczynku od przedszkola i szkoły? Zapisz dziecko do Robotowa!
Bez dalekiej podróży gwarantujemy atrakcje, aktywizujące intelekt.

Warsztaty Wakacyjne to tydzień (pon.-pt.) zajęć z robotami, podczas których uczestnicy przechodzą kolejno poziomy A, B oraz C lub Warsztaty Mistrzów, Warsztaty Mistrzów II oraz III. Doskonalą swoje umiejętności techniczne, a przede wszystkim wyśmienicie się bawią.

Zapraszamy dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z robotyką oraz te, które chcą ją kontynuować w terminie:
10-14 lipca (poniedziałek-piątek), codziennie od 9:00 do 16:15

Warsztaty Wakacyjne będą odbywać się w grupach wiekowych: 5-7 lat oraz 8-10 i 11+ lat

Ogólny rozkład zajęć dla Warsztatów całodniowych wygląda następująco:

9:00-9:30 wprowadzenie związane z tematem zajęć (zabawa, dyskusja, film, prezentacja)
9:30-11:00 budujemy roboty
11:00-11:15 drugie śniadanie
11:15-13:00 budujemy i uczymy się programować
13:00-14:00 obiad i spacer
14:00-15:15 budujemy, programujemy kolejnego robota i zmieniamy jego funkcje
15:15-15:30 podwieczorek
15:30-16:15 podsumowanie wiedzy oraz wspólna zabawa robotami

Codziennie dzieci tworzą 3-4 roboty oraz konstrukcje dodatkowe- modele ułatwiające im naukę pojęć z zakresu nie tylko robotyki, ale też fizyki, matematyki czy przyrody. Oprócz tego dbamy o integrację uczestników organizując im zabawy tworzące przyjazną atmosferę w grupie. Z budowaniem i programowaniem przeplatamy także zabawy kreatywne, które dla młodszych połączone są z grami ruchowymi- wszystkie natomiast związane są z tematem przewodnim zajęć. Preferujemy indywidualne podejście, dlatego tempo zajęć i przerwy dostosowujemy do potrzeb każdej grupy, więc ramowy rozkład może ulegać niewielkim zmianom.

CENA SPECJALNA dla Centrum Kultury w Michałowicach to 520 zł zamiast 650 zł.
Zapewniamy drugie śniadania, obiady, podwieczorki i napoje (w cenie).

Miejsce: Centrum Kultury w Michałowicach, ul. Piłsudskiego 2

Zapisy prowadzi: ROBOTOWO, kom. 663 890 511, warsztaty@robotowo.pl

Zajęcia zakończone są wręczeniem dyplomów i upominków (w piątek).