📅 sobota 10.08.2013 do sobota 31.08.2013

WYPŁYWAMY CI NAPRZECIW!
Mazury jeden z największych w Europie kompleksów jezior. Malowniczy krajobraz, jeziora. Wiele atrakcji turystycznych, połączonych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, to idealny pomysł na wakacyjny wypad. Na szlaku WJM znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia. Ponadto znajdziemy wiele atrakcji plenerowych. W największych miejscowościach regionu odbywają się imprezy sportowe i muzyczne. Region mazur ściśle związany jest z kulturą żeglarską, dlatego też odbywają się tam liczne imprezy propagujące ten sport m.in. regaty, koncerty szantowe. Największą atrakcją dla najmłodszych niewątpliwie będzie wizyta w Aquaparku w Mikołajkach lub parku linowym na terenie zabytkowej niemieckiej śluzy, basen przy Hotelu Gołębiewski jest jednym z największych kompleksów basenowo-rekreacyjnych w Polsce. Wypoczynek na naszym jachcie na pewno pozwoli Państwu wypocząć razem z całą rodziną.

Trasa rejsu:
Rejs zaczynamy w malowniczo położonym porcie w Pięknej górze zaledwie 5 minut drogi od Gizycka. Na terenie portu znajduje się parking, tawerna, sanitariaty. Po zaokrętowaniu, rozpakowaniu i zadomowieniu się na jachcie czeka nas już tylko żeglarska przygoda. Szczegółowy program rejsu ustalamy z załogą.

Koszty:   za 7 dniowe rejsy

Wersja 1 – jacht ze skipperem.
Rodzina wybiera sobie jacht odpowiedni dla siebie wraz ze skipperem.
– Sasanka 660 (max 5 osób ze skipperem)   – 2200 zł
– Corveetta 650 (max 5 osób ze skipperem) – 2300 zł
– Antila 22 (max 6 osób ze skipperem)        – 3100 zł
– Tes 32 (max 9 osób ze skipperem)            – 5260 zł
Cena zawiera: czarter przygotowanego jachtu z kpl. osprzętem i wyposażeniem wraz z opieką profesjonalnego skippera.
Dodatkowe koszty:
– wyżywienie
– dojazd
– opłaty portowe, opłaty za wstęp na atrakcje

Wersja 2 – jacht we flotylli
– Sasanka 660 (max 5 osób ze skipperem)   – 1550 zł
– Corveetta 650 (max 5 osób ze skipperem) – 1600 zł
– Antila 22 (max 6 osób ze skipperem)        – 2250 zł
– Tes 32 (max 9 osób ze skipperem)            – 4450 zł
Cena zawiera: czarter przygotowanego jachtu z kpl. osprzętem i wyposażeniem wraz z opieką komandora flotylli i instruktorów.

Inne jachty – ceny do uzgodnienia
przy rejsach 14 dniowych rabat – 10 %

Rezerwacja i informacje: