Przygody Małpki Malwinki

Data wydarzenia: niedziela 21.02.2010

Spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu aktorów z Teatru Forma.
Impreza w ramach cyklu: Baju-Baj.

21.02.2010 godzina 12.30 wstęp 5 zł

miejsce: Dom Kultury "Włochy", ul. Bolesława Chrobrego 27 

Zapisz się na newsletter !


Dom Kultury Włochy

Misją Domu Kultury Włochy jest kształtowanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień młodych ludzi, wyzwalanie ich fantazji i wyobraźni a grupie 50+ dostarczanie nowej wiedzy na najwyższym poziomie.

Więcej

Adres:

ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa


Kontakt:

22 863 73 23
dkw@dkwlochy.pl
http://www.dkwlochy.pl
facebook

niedziela
12.03
2017
Wydarzenia |

Bajkowe Niedziele – Trzej muszkieterowie

Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury “Włochy” serdecznie zaprasza dzieci na spektakl pt. „ Trzej muszkieterowie” w wykonaniu Teatru Wariacja w ramach cyklu Bajkowe Niedziele.

Więcej
niedziela
12.02
2017
Wydarzenia |

Bajka kosmiczna, czyli bajka nie z tej ziemi

Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury “Włochy” serdecznie zaprasza dzieci na spektakl pt. “Bajka kosmiczna, czyli bajka nie z tej ziemi” w wykonaniu Teatru Dobrego Serca z cyklu Bajkowe Niedziele. 

Więcej
niedziela
12.06
2016
Wydarzenia |

Piknik z Książką

12 czerwca zapraszamy do Parku Kombatantów na PIKNIK z KSIĄŻKĄ.

W programie Pikniku znalazł się m.in. koncert Zespołu BIG BAND JAZZ COMBO VOLTA. Będziemy również podziwiać występy dzieci i młodzieży z Domu Kultury Włochy, Artystycznego Domu Animacji i zaproszonych placówek.

Więcej
wt-wt
04.02-25.02
2014
Wydarzenia |

Aktywna i Uśmiechnięta Mama

Gimnastyka dla mam karmiących i nie tylko. Skomponowana tak, aby utrzymać Mamę w dobrej kondycji psychofizycznej. Ćwiczymy w kameralnej sali przy muzyce, spełniając swoje marzenia o sportowej sylwetce i dobrym samopoczuciu.
NA ZAJĘCIA MOŻNA PRZYJŚĆ Z MALUSZKIEM.

Więcej
sobota
22.10
2011
Wydarzenia |

warsztaty dla rodzin w DK Włochy

Dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat z rodzicami lub opiekunami. Rodzina może liczyć dowolną ilość osób.
Sobotnie poranki z animacją to okazja, by w przyjaznej i rodzinnej atmosferze twórczo spędzić czas.

Więcej
sob-sob
07.05-28.05
2011
Wydarzenia |

Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Konkurs Plastyczny

“Warszawa da się lubić” to otwarty konkurs wokalny, w którym chętnie uczestniczy młodzież z różnych regionów Polski. Celem konkursu jest m.in. animacja aktywności muzycznej dzieci i młodzieży, lansowanie nowych piosenek o Warszawie oraz rozwijanie twórczości własnej młodych artystów.

Więcej
niedziela
17.04
2011
Wydarzenia |

spektakl dla dzieci

Taneczna opowieść znanej i lubianej bajki o dziewczynce i jej marzeniach, które spełniają się, o słusznej karze za pychę i niegodziwość. Bajka o życiu i sensie posiadania oraz o zagmatwanej historii rodziny, w której nie ma miłości i ciepła.

Więcej
pon-nie
11.04-15.05
2011
Wydarzenia |

spotkania mam – wstep wolny

Przewijanie, karmienie, spacer – każdy dzień wydaje Ci się taki sam? Brakuje Ci miejsca, w którym mogłabyś posiedzieć razem z maluchem i w przyjacielskiej atmosferze porozmawiać z kimś kto Cię rozumie? Boisz się jak będziesz spędzać czas z dzieckiem kiedy śnieg i lód skują pobliskie stawy i park na wiele zimnych tygodni?

Więcej
niedziela
19.12
2010
Wydarzenia |

spektakl dla dzieci w Warszawie

Mała dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki.
Kolędy, zwyczaje świąteczne a wszystko zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. W spektaklu wystapią aktorzy teatru Kuffer.

Więcej
niedziela
03.10
2010
Wydarzenia |

spektakl teatralny dla dzieci

Znany wszystkim doktor zwierząt po raz kolejny ratuje życie. Tym razem wyrusza w morską podróż na ratunek małpom. Natrafia na wiele komplikacji (burza morska, spotkanie z piratem i rekinem ), które jednak nie przeszkadzają mu w dotarciu do celu i wypełnieniu misji.

Więcej
niedziela
26.09
2010
Wydarzenia |

filmy dla dzieci

Ryś Ryszard mimo prześladującego go pecha nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga.

Więcej