Przygody Małpki Malwinki

Data wydarzenia: niedziela 21.02.2010

Spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu aktorów z Teatru Forma.
Impreza w ramach cyklu: Baju-Baj.

21.02.2010 godzina 12.30 wstęp 5 zł

miejsce: Dom Kultury "Włochy", ul. Bolesława Chrobrego 27 

Zapisz się na newsletter !


Dom Kultury Włochy

Misją Domu Kultury Włochy jest kształtowanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień młodych ludzi, wyzwalanie ich fantazji i wyobraźni a grupie 50+ dostarczanie nowej wiedzy na najwyższym poziomie.

Więcej

Adres:

ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa


Kontakt:

22 863 73 23
dkw@dkwlochy.pl
http://www.dkwlochy.pl
facebook

niedziela
12.06
2016
Wydarzenia |

Piknik z Książką

12 czerwca zapraszamy do Parku Kombatantów na PIKNIK z KSIĄŻKĄ.

W programie Pikniku znalazł się m.in. koncert Zespołu BIG BAND JAZZ COMBO VOLTA. Będziemy również podziwiać występy dzieci i młodzieży z Domu Kultury Włochy, Artystycznego Domu Animacji i zaproszonych placówek.

Więcej
wt-wt
04.02-25.02
2014
Wydarzenia |

Aktywna i Uśmiechnięta Mama

Gimnastyka dla mam karmiących i nie tylko. Skomponowana tak, aby utrzymać Mamę w dobrej kondycji psychofizycznej. Ćwiczymy w kameralnej sali przy muzyce, spełniając swoje marzenia o sportowej sylwetce i dobrym samopoczuciu.
NA ZAJĘCIA MOŻNA PRZYJŚĆ Z MALUSZKIEM.

Więcej
sobota
22.10
2011
Wydarzenia |

warsztaty dla rodzin w DK Włochy

Dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat z rodzicami lub opiekunami. Rodzina może liczyć dowolną ilość osób.
Sobotnie poranki z animacją to okazja, by w przyjaznej i rodzinnej atmosferze twórczo spędzić czas.

Więcej
sob-sob
07.05-28.05
2011
Wydarzenia |

Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Konkurs Plastyczny

“Warszawa da się lubić” to otwarty konkurs wokalny, w którym chętnie uczestniczy młodzież z różnych regionów Polski. Celem konkursu jest m.in. animacja aktywności muzycznej dzieci i młodzieży, lansowanie nowych piosenek o Warszawie oraz rozwijanie twórczości własnej młodych artystów.

Więcej
niedziela
17.04
2011
Wydarzenia |

spektakl dla dzieci

Taneczna opowieść znanej i lubianej bajki o dziewczynce i jej marzeniach, które spełniają się, o słusznej karze za pychę i niegodziwość. Bajka o życiu i sensie posiadania oraz o zagmatwanej historii rodziny, w której nie ma miłości i ciepła.

Więcej
pon-nie
11.04-15.05
2011
Wydarzenia |

spotkania mam – wstep wolny

Przewijanie, karmienie, spacer – każdy dzień wydaje Ci się taki sam? Brakuje Ci miejsca, w którym mogłabyś posiedzieć razem z maluchem i w przyjacielskiej atmosferze porozmawiać z kimś kto Cię rozumie? Boisz się jak będziesz spędzać czas z dzieckiem kiedy śnieg i lód skują pobliskie stawy i park na wiele zimnych tygodni?

Więcej
niedziela
19.12
2010
Wydarzenia |

spektakl dla dzieci w Warszawie

Mała dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki.
Kolędy, zwyczaje świąteczne a wszystko zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. W spektaklu wystapią aktorzy teatru Kuffer.

Więcej
niedziela
03.10
2010
Wydarzenia |

spektakl teatralny dla dzieci

Znany wszystkim doktor zwierząt po raz kolejny ratuje życie. Tym razem wyrusza w morską podróż na ratunek małpom. Natrafia na wiele komplikacji (burza morska, spotkanie z piratem i rekinem ), które jednak nie przeszkadzają mu w dotarciu do celu i wypełnieniu misji.

Więcej
niedziela
26.09
2010
Wydarzenia |

filmy dla dzieci

Ryś Ryszard mimo prześladującego go pecha nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga.

Więcej
sobota
25.09
2010
Wydarzenia |

rodzinne warsztaty w Warszawie

Każdy kto chce śpiewać wykonać swoją ulubioną piosenkę na scenie ma na to szansę właśnie u nas. Nie trzeba mieć ani słuchu absolutnego, ani głosu jak dzwon. Wystarczą dobre chęci! Śpiewamy przeboje Anny Jantar, K. Krawczyka, Budki Suflera, M. Rodowicz, Cz. Niemena, Brathanków, Wilków, Elektrycznych Gitar, Dody, zespołów Kult, Perfect, Feel, Lady Pank oraz piosenki biesiadne.

Więcej
sobota
25.09
2010
Wydarzenia |

spotkanie dla dzieci w Warszawie

Projekt wpisuje się w mapę warszawskich obchodów 200 rocznicy urodzin kompozytora. Obejmuje koncerty chopinowskie oraz wykłady muzykologiczne. Wezmą w nim udział wyłącznie młodzi pianiści oraz muzykolodzy. Drugą częścią projektu jest konkurs literacki i plastyczny o zasięgu mazowieckim pt. “Fryderyk-Inspiracje”, skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej