Przygody Koziołka Matołka. MAMY ZAPROSZENIA!

Teatr Współczesny, Starowiślna 21
📅 niedziela 11.06.2017
Przygody Koziołka Matołka. MAMY ZAPROSZENIA!
Lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka oparta na motywach kultowych historyjek obrazkowych z fabułą pisaną wierszem, autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, powraca poszerzona o autorski scenariusz utrzymany w konwencji komedii przygodowej!

„Przygody Koziołka Matołka”

Idę drogą poprzez las
aż do Pacanowa.
Zajmie mi to jakiś czas,
bo to długa droga.
W Pacanowie są kowale,
kują kozy doskonale;
Będę miał podkowy dwie,
albo cztery – kto to wie!

Sympatyczny Koziołek wyrusza w niezwykłą podróż do Pacanowa, gdzie jakoby podkuwa się kozy, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpiecznych, ale jakże emocjonujących przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyć mu będzie wiele niezwykłych, bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Księżę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.

To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami, przeniesie widzów w przyjazny, bajkowy świat ulubieńca polskich dzieci, który nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.

Zapraszamy!

Najbliższe terminy:

ndz 11.06 godz. 13:00 „Przygody Koziołka Matołka”

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na spektakl na najbliższy weekend – 11.06!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: koziołek) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 9 czerwca.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.