Pokaz wykonywania ozdób świątecznych

Data wydarzenia: wtorek 17.12.2013

17 XII (wtorek) godz. 16.00 POKAZ WYKONANIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH dla dzieci, młodzieży i dorosłych połączony z samodzielnym wykonaniem dekoracji na stół wigilijny i choinkę.

Zapisz się na newsletter !


Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba”

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” prowadzi swoją działalność w zakresie upowszechniania kultury, edukacji kulturalnej oraz działań w dziedzinie sportu i rekreacji.Swoją działalność skierowaną do dzieci i młodzieży oraz do osób dorosłych realizuje w oparciu o systematyczną …

Więcej

Adres:

ul. Korczyńska 6,
02-934 Warszawa


Kontakt:

22 642 59 08, 608 554 398
oek.sadyba@msmenergetyka.pl
http://www.oeksadyba.msmenergetyka.pl

wt-śr
09.05-10.05
2017
Wydarzenia |

Bajka o grającym drzewie

OEK Sadyba zaprasza serdecznie dzieci i dorosłych, w najbliższym tygodniu OEK Sadyba przygotował spektakl, spotkanie podróżnicze oraz warsztaty dla seniorów.

Więcej
poniedziałek
10.04
2017
Wydarzenia |

Międzypokoleniowe warsztaty wielkanocne w OEK Sadyba

Lekcja Żywej Historii- wymiana z Seniorami wiedzy, doświadczenia, poglądów na temat Świąt Wielkanocnych, jak zmieniły się tradycje na przestrzeni lat. Warsztaty malowania pisanek, robienia kartek świątecznych realizowane przy współpracy z dziećmi z „Koła Wolontariatu” Szkoły Montessori im. św. Ledóchowskiej.

Więcej
sobota
25.03
2017
Wydarzenia |

Marzec w OEK Sadyba – Bal wiosenny

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnego powitania wiosny. W programie: zabawy, konkursy, tańce, topienie Marzanny. Imprezę poprowadzą artyści z Teatru Złoty Dukat.

Więcej
czwartek
09.03
2017
Wydarzenia |

Marzec w OEK Sadyba – Muminki

Czytać będziemy fragmenty powieści Tove Janssona. Tym samym przeniesiemy się w świat Muminków i ich przyjaciół, będziemy świadkami przygód jakie im się przytrafiły. Być może dowiemy się, co kryje w sobie czarodziejski cylinder znaleziony na szczycie góry przez Ryjka, Włóczykija i Muminka.

Więcej
sobota
28.01
2017
Wydarzenia |

Bal przebierańców dla dzieci w OEK Sadyba

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy karnawałowej. W programie m.in. konkurs na najładniejsze przebranie, wybór króla i królowej balu, gry i zabawy, tańce.

Więcej
piątek
11.11
2016
Wydarzenia |

I przyszła wolność – koncert piosenki patriotycznej

W czasie koncertu będzie można usłyszeć utwory i pieśni związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości oraz pieśni z okresu II wojny światowej i powstania warszawskiego, a także współczesne pieśni patriotyczne

Więcej
pon-pt
10.10-30.09
2016
Wydarzenia |

Ośrodek Edukacji Kulturalnej OEK Sadyba – październik 2016

Ośrodek Edukacji Kulturalnej ,,Sadyba’’, propozycje programowe na PAŹDZIERNIK 2016 r. 13 X (czwartek) godz. 16:00 „KONCERT PAPIESKI” to pełen refleksji i wspomnień program artystyczny, dedykowany pamięci Jana Pawła II. Obok tradycyjnych pieśni religijnych i oazowych usłyszą Państwo poezję śpiewaną a także piosenki aktorskie poświęcone Ojcu Świętemu. W czasie koncertu będzie można również usłyszeć utwory, do […]

Więcej
niedziela
05.06
2016
Wydarzenia |

Wesoła farma – festyn z okazji Dnia Dziecka

05 VI (niedziela) godz. 14:00 – 19:00 „WESOŁA FARMA” festyn z okazji Dnia Dziecka w Parku Stanisława Dygata na osiedlu Sadyba. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolejny już festyn rodzinny z programem artystycznym i rekreacyjno-sportowym z okazji Dnia Dziecka.

Więcej