Planeta Dziecko – bezpłatne warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców

Łódź, ul. Kasprzaka 7/9
📅 sobota 08.10.2016
bezpłatne
planeta dziecko - bezpłatne warsztaty łódź
Warsztaty PLANETA DZIECKO to cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w zajęciach w wybranych miastach:

Łódź – 8.10.2016
Bełchatów – 15.11.2016
Sieradz – 22.11.2016

Celem projektu jest przekazywanie rodzicom wiedzy o prawidłowym i zrównoważonym rozwoju dzieci poprzez pielęgnację, zdrowe odżywianie i psychologię rozwojową.

Na warsztatach będą mieli Państwo okazję spotkać się ze specjalistami z zakresu pielęgnacji i rozwoju dziecka (wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny), z zakresu zdrowego odżywiania rodziców i ich pociech (dietetyk), jak również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z psychologiem dziecięcym, który przekaże wskazówki dotyczące rozwoju dziecka. Nie zabraknie również istotnych zagadnień dotyczących pielęgnacji i szybkiego powrotu do formy kobiety po ciąży. W ramach warsztatów odbędzie się również prezentacja fotelików i wózków dla dzieci i omówione będą zagadnienia bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. Na każdym spotkaniu bardzo dużo niespodzianek dla rodziców. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma upominki od firm wspierających kampanię PLANETA DZIECKO. W trakcie każdego spotkania dodatkowo rozlosowane będą nagrody.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

WSTĘP BEZPŁATNY – zarejestruj się już dziś, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
Liczba miejsc jest ograniczona.