piknik dla dzieci i rodziców w Warszawie

📅 sobota 12.06.2010
piknik dla dzieci i rodziców w Warszawie
Zwieńczeniem paromiesięcznych działań ekologicznych Baby City jest EKOPIKNIK, na który zaproszeni są Rodzice i dzieci w wieku od 3 do 5 lat z okolic Mokotowa i Wilanowa.

Już 12 czerwca 2010 r. w godz. od 10:00 do 14:00!

Przebieg imprezy:
10:00- 10:15 Powitanie, przypomnienie harmonogramu imprezy.
10:15- 11:15 Konkursy i zawody ekologiczne dla dzieci z rodzicami: m.in quiz ekologiczny
z nagrodami, warsztaty makulaturowe, wspólne malowanie z młodymi artystami, sadzenie kwiatów
11:15- 11:45 Pokaz filmu ekologicznego
11:45-12:30 Warsztaty artystyczno-plastyczne dla dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi, wystawa fotograficzna prac dzieci
12:30-13:30 Pokaz dużych baniek mydlanych
13:30 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Na ratunek Ziemi” i rozdanie nagród
14:00 Zakończenie uroczystości

W ciągu trwania całej imprezy będą rozstawione stoiska:
– zbiórka makulatury i zużytych baterii (za przyniesioną makulaturę i baterię uczestnicy będą otrzymywać drobne prezenty)
– wystawa prac konkursowych “Na ratunek ziemi”
– wystawa prac młodych artystów o tematyce ekologicznej “Artyści Dzieciom”
– stoisko ze zdrową żywnością (z możliwością przygotowania zdrowych kanapek razem z dziećmi)

Impreza organizowana jest w ogrodzie oraz salach Przedszkola Baby City przy Zielonej 42 w Warszawie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w Ekopikniku, prosimy o kontakt z Agnieszką – Tel. 0609 314 186
info@babycity.com.pl
www.babycity.com.pl

Projekt Natura w rękach dziecka… jest zwycięzcą Konkursu Grantowego organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. Grant ufundowała spółka Vattenfall Heat Poland. Więcej na temat Konkursu: www.szkolazklimatem.pl. Ekopiknik współorganizowany jest przez Urząd Gminy Mokotów, która ufundowała nagrody dla uczestników pikniku oraz Towarzystwo Miasto Ogrody Sadyba, opiekuna imprezy Otwartych Ogrodów Sadyba.