Pies Mój Przyjaciel, Katowice

Pierwsze Piętro, Warszawska 57/7, Katowice
📅 piątek 07.04.2017
Pies mój przyjaciel pirewsze piętro

Nawet jeśli żaden pies nie jest Twoim domowym pupilem jest mnóstwo okazji kiedy Twoje dziecko może się zetknąć z psem – u znajomych, w parku, na podwórku, na wakacjach. Dzieci zwykle albo psów się boją albo reagują na nie żywiołową radością i chcą się z nimi gwałtownie zaprzyjaźnić. Skutki mogą być opłakane.

Na naszych warsztatach Twoje dziecko nauczy się jak odróżniać sygnały, jakie wysyła pies – kiedy jest przyjaźnie nastawiony, a kiedy lepiej nie podchodzić. Ponadto dowie się jak prawidłowo nagradzać psa, jak się z nim komunikować. Bedzie okazja doświadczać kontaktu z psem obecnym na warsztatach, a prowadząca, która ma duże doświadczenie w pracy z psami, zadba o to, by ten kontakt był komfortowy dla wszystkich uczestników.

Zajęcia trwają 60 minut, przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Zgłoś swój udział poprzez e-mail: kontakt@pierwszepietro.org
Masz pytania? Zadzwoń: Magda 693 410 777

Szczegóły: http://pierwszepietro.org/jak-rozmawiac-z-psem