Pidżamowcy we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. Teatralna Sala Zabaw

📅 niedziela 15.04.2018
24-32 zł
Pidżamowcy

Zapraszamy do  Wrocławskiego Teatru Współczesnego!

Pidżamowcy, reż.Marcin Liber

15 kwietnia, g.18.15, Duża Scena

Banda Ampuły terroryzuje pacjentów! Mafiozo w pidżamie pokątnie rozprowadza leki przeciwbólowe w szpitalu – za odpowiednią cenę, oczywiście.

Zapraszamy rodziców z dziećmi. Opieka nad dziećmi jest bezpłatna (w cenie biletu na spektakl). W specjalnie przystosowanej sali pełnej edukacyjnych zabawek dziecko wesoło i bezpiecznie spędzi czas pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, kiedy to rodzice będą oglądać spektakl. Konieczne jest wcześniejsze wypełnienie i przesłanie ankiety najpóźniej trzy dni przed spektaklem na adres: rezerwacja@wteatrw.pl.

Regulamin i ankieta do pobrania tutaj: www.wteatrw.pl/ teatr dla rodziców

Bilety w cenie: 32 zł(N) , 24 zł(U)

Wrocławski Teatr Współczesny
ul.Rzeźnicza 12, Wrocław
tel.713588922

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

www.wteatrw.pl

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie  na spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Pidżamowcy) wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.