Październik 2017 w Inca Play

Inca Play
📅 niedziela 01.10.2017 do wtorek 31.10.2017
skacząca wieża inca play październik Warszawa atrakcje dla dzieci

Moc jesiennych wrażeń w Inca Play

Każdy Rodzic ma tutaj szansę zaznania wypoczynku i wypicia pysznej kawy lub herbaty w zaciszu kawiarni Sali Zabaw Inca Cafe. Warszawskie centrum rozrywki nie zapomina również o swoich najważniejszych gościach, jakimi są dzieci. To właśnie na nie czekają atrakcje z wesołego miasteczka, jedyne takie w stolicy, a nawet na całej polskiej mapie rozrywki.

Październik w Inca Play zapowiada się naprawdę gorąco. To właśnie w tym miesiącu warszawskie centrum rozrywki przygotowało dla Rodzin całą gamę niespodzianek. Już 20 października odbędzie się Dzień Seniora, a w nim wszyscy dziadkowie otrzymają -30% zniżki na kawę i herbatę w kawiarni Inca Cafe. A do tego pyszna szarlotka lub domowy sernik na czekoladowym spodzie? Czego chcieć więcej.

22 października Inca Play przygotowała dla wszystkich urodzinowych Klientów rabat aż -50% na salkę urodzinową. Jedyny taki dzień, z którego bez wątpienia należy skorzystać. Inca Play zaskoczy zwłaszcza końcem października, bowiem od 28 do 29 października czeka nas Impreza Halloween. Cała sala zabaw zamieni się w wielki dom strachów. Aurze wszechobecnej grozy nie będą mogli się oprzeć nawet rodzice. Dla tych, którzy poczują klimat grozy i przebiorą się na imprezę Halloween czeka rabat na bilet na całodniową zabawę. To nie koniec przygotowywanych atrakcji. Każdy kto odwiedzi Salę Zabaw Inca Play zyska niepowtarzalną szansę spróbowania różnych halloweenowych wypieków. Wszystkich czeka również możliwość zdobycia nagród w przygotowanych przez Inca Play konkursach. W tych dniach można spodziewać się jeszcze wielu innych, „straszniejszych” niespodzianek.

Inca Play to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzinom. Miejsce, w którym nawet dorośli odnajdują w sobie coś  z dziecka. Jeśli spędzać wolny czas poza domem, to tylko w Sali Zabaw Inca Play.